Obserwuj w Google News

Powstaje film o Violetcie Villas. Kto zagra główną rolę? Tabloid ujawnił nazwisko aktorki [FOTO]

2 min. czytania
04.07.2022 14:49
Zareaguj Reakcja

Violetta Villas doczeka się filmowej biografii. Prace nad filmem "Violetta i dzięcioł", bo taki tytuł ma nosić produkcja, mają ruszyć niebawem. Kto zagra Violettę Villas? "Super Express" ujawnił nazwisko aktorki mającej wcielić się w główną rolę.

Violetta Villas
fot. PATRYK PTAK/REPORTER/EAST NEWS

Violetta Villas była jedną z największych gwiazd polskiej sceny. Artystka słynąca z nieprzeciętnego głosu wylansowała takie przeboje jak "Przyjdzie na to czas", "Do Ciebie mamo", "Dla Ciebie miły" i "Czterdzieści kasztanów". Ceniona była także za wykonania utworów operowych i operetkowych oraz występy rewiowe.

Villas znana była z niezwykle barwnego życia oraz charakterystycznego wizerunku, na który składały się ozdobne suknie balowe, peruka z blond loków i doklejane rzęsy. W branży krążyły legendy o gwiazdorskich manierach piosenkarki, jej rozkapryszeniu oraz licznych romansach. Jednak ci, co znali Villas osobiście, twierdzili, że prywatnie była osobą nieszczęśliwą i zagubioną, a wiele historii o niej zostało zmyślonych lub celowo ubarwionych przez ówczesną cenzurę, która krzywo patrzyła na gwiazdę robiącą karierą na "zepsutym Zachodzie". 

Redakcja poleca

Film o Violetcie Villas. Kto zagra główną rolę? 

Życie Violety Villas jest niemal gotowym scenariuszem na film. O artystce powstał szereg dokumentów i filmów inspirowanych jej postacią, m.in. "Belissima" z Ewą Kasprzyk. Ukazały się także liczne książki opisujące błyskotliwą karierę śpiewaczki, jej bujne życie prywatne oraz smutny zmierzch, gdy borykająca się z problemami psychicznymi, chora i zaniedbana przez opiekunkę zmarła w swoim domu w Lewinie Kłodzkim. 

Jak podaje "Super Express", wkrótce mają ruszyć prace nad nowym filmem o Violetcie Villas zatytułowanym "Violetta i dzięcioł". Film ma opowiadać o relacji artystki z jedynym synem, nazywanym przez nią dzięciołem, i ukazywać gwiazdę z jego perspektywy. Tabloid twierdzi, że Violettę Villas zagra  Natasza Urbańska. Gwiazda musicali ma mieć idealne warunki do tej roli. 

Ona jest ogromną fanką talentu Villas. W swojej karierze miała już okazję zmierzyć się z jej repertuarem. Poradzi sobie z tym świetnie - cytuje swoje źródło tabloid. 

Zdjęcia mają ruszyć po wakacjach, wtedy też prawdopodobnie zostanie ujawniona pełna obsada produkcji. 

EN_01528455_0271
fot. Lukasz Kalinowski/East News
Nagi instynkt - Sharon Stone - kadr z filmu
10 Zobacz galerię
fot. Cover Images/EAST NEWS