Zamknij

Gwiazdor "BrzydUli" przekazał smutne wieści. "Moje serce pękło na milion kawałków". Płyną słowa wsparcia

16.09.2022 19:48

Filip Bobek stracił najlepszego przyjaciela. Aktor znany z "BrzydUli" opublikował poruszający post, w którym pożegnał zmarłego ulubieńca. "Kilka dni temu moje serce pękło na milion kawałków".

Filip Bobek
fot. Michal WARGIN/East News

Filip Bobek to aktor dobrze znany widzom z roli Marka Dobrzańskiego w serialu "BrzydUla". Występował także w kilku innych popularnych produkcjach, takich jak "Na dobre i na złe", "Singielka", "Prosto w serce" czy "W rytmie serca". Po latach przerwy powrót "BrzydUli" sprawił, że o 41-latku znowu zrobiło się głośno, a widzowie chętniej zaczęli zaglądać na jego profile w mediach społecznościowych. Filip Bobek nie należy do zbytnio wylewnych gwiazd show-biznes i raczej oszczędnie informuje o swoim życiu prywatnym w sieci, ale o tak poruszające sprawie zdecydowanie nie mógł milczeć. Nie żyje ukochany przyjaciel artysty.

 Filip Bobek poinformował o śmierci przyjaciela

Na Instagramie Filipa Bobka pojawiło się czarno-białe zdjęcie i post zawiadamiający o przykrym wydarzeniu. Aktor pożegnał pupila - kota Rocco, który towarzyszył mu przez wiele lat i był ulubieńcem jego obserwatorów na Instagramie. Gwiazdor "BrzydUli" nie ukrywał, że wraz z odejściem czworonoga zawalił mu się świat. 

Kilka dni temu moje serce pękło na milion kawałków. Za szybko, zbyt nagle i zbyt boleśnie. Żegnaj przyjacielu - napisał. 

Wpis poruszył mnóstwo internautów oraz zaprzyjaźnione z Filipem Bobkiem gwiazdy, które przesłały mu wyrazy współczucia. 

Strasznie przykre. Panie Flipie, dużo siły dla pana. Utrata zwierzaka to także utrata bliskiego członka rodziny. 

Strata przyjaciela jest jednym z najtrudniejszych momentów. Tulę mocno.

Bardzo mi przykro. Znałam go tylko ze zdjęć, a już go lubiłam. Proszę się trzymać!

loader