Zamknij

Ekipa sprzedaje czekoladki. Smaki: bazylia, wędzonka...

03.10.2022 17:12

Ekipa wchodzi na rynek z nowym produktem – chodzi o „Czekoladowe pralinki z niespodziewanym nadzieniem w 6 smakach”. Paczki łakoci są dostępne w sklepach Lidl i Dino, a jedna mieści 41 sztuk. Po lodach i donutach to coś całkiem nowego, a fanów na pewno skuszą „losowe smaki” kryjące się pod kolorami – nigdy nie wiadomo, na jaki trafimy.

Ekipa
fot. screen Instagram frizoluszek, materiały prasowe

Ekipa we współpracy z firmą Millano startuje nie tylko z paczkami pralin, ale też z pralinami z czekolady mlecznej z nadzieniem mlecznym z kukurydzą prażoną i soloną. Firma zachęca: „Małe, poręczne opakowanie sprawia, że choco cup jest genialną opcją na przekąskę – zarówno między lekcjami, jak i na domówce z ziomeczkami”. A w jakiej cenie dostaniemy paczkę pralin i jakie smaki się w niej kryją?

Zobacz także: Skandal w Ekipie Friza? Znani youtuberzy odchodzą z grupy. "Wypowiedzenia umów z firmą"

Ekipa wypuściła praliny. Po ile i gdzie je dostać?

Fani ekipy w marketach Dino i Lidl już mogą polować na paczki pralin marki Choctopus. Gramatura wynosi 200 g przy cenie 9,99 zł. W środku znajdziemy kilkadziesiąt sztuk słodyczy, które są oznaczone trzema kolorami. Pod każdym kolorem kryją się losowo dwa smaki.

Pod zielonym opakowaniem możemy trafić na praliny o smaku bazylii lub gumy balonowej. Różowy skrywa smak truskawkowy lub… wędzony, a pomarańczowy słony lub arachidowy. Widać tutaj pewne nawiązanie do Jelly Belly Bean Boozled – tam też nie wiemy, na jaki smak fasolki trafimy. Może być wręcz skrajnie obrzydliwy.

- Czekoladowe praliny z niespodziewanym nadzieniem od Ekipy! W jednej paczce zgromadziliśmy aż 6 różnych smaków nadzienia: od truskawki po bazylię. Dopiero po wszamaniu pralinki dowiesz się, jaki smak trafiłeś! Wolisz wytrawnie czy na słodko? Nie rozkminiaj, tylko wciągnij wszystkie smaki! Oto one: truskawkowy, arachidowy, wędzony, bazyliowy, słony, gumy balonowej – czytamy.

Jak prezentuje się skład pralin? Na liście wymieniono cukier, tłuszcze roślinne (palmowe, shea), tłuszcz kakaowy, orzeszki arachidowe, mleko w proszku odtłuszczone, barwniki takie jak m.in. betanina, kwas cytrynowy czy ekstrakt z wanilii.

pralinki ekipy
fot. materiały prasowe
chococup
fot. materiały prasowe
loader
Skandale gwiazd
11 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS