Zamknij

Edyta Pazura nie chce mieć więcej dzieci: "Zamknęłam interes"

13.05.2021 14:55

Edyta Pazura i Cezary Pazura doczekali się trójki dzieci: córek Amelii i Rity oraz synka Antoniego. Ostatnio gwiazda odniosła się do artykułu, jakoby aktor chciał mieć jeszcze jedno dziecko. Żona Cezarego postanowiła zażartować z doniesień mediów.

Edyta Pazura i Cezary Pazura
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Edyta Pazura i Cezary Pazura są szczęśliwymi rodzicami trójki pociech. Zarówno aktor, jak i jego ukochana na swoich instagramowych profilach chętnie pokazują wspólne chwile z dziećmi. Niedawno pojawiły się doniesienia, że Pazura marzy o kolejnym dziecku. Żona aktora postanowiła skomentować medialne rewelacje z przymrużeniem oka.

Edyta Pazura opowiedziała o walce z chorobą. Pokazała bardzo szczere zdjęcie [FOTO]

Edyta Pazura nie chce mieć więcej dzieci: "Zamknęłam interes"

"Sorry kochanie, ten bar już spłonął. Zamknęłam interes" - zażartowała Edyta Pazura. Później, zapowiadając nowy podcast, na Instagramie napisała, że z przyczyn technicznych pojawi się później. "Z przyczyn technicznych dzieci też nie będzie" - podkreśliła, nawiązując do jednego z komentarzy fanek.

Edyta Pazura i Cezary Pazura poznali się przed laty, w jednym z pociągów. Mimo że między nimi jest aż 25 lat różnicy, w ich związku nie ma to żadnego znaczenia. Para  pobrała się 1 maja 2009 roku i doczekała się trójki wspaniałych pociech.

loader