Zamknij

Duża Ania z "Warsaw Shore" już tak nie wygląda. Szokująca przemiana gwiazdy "Ekipy" [FOTO]

07.08.2020 14:48

Duża Ania z "Warsaw Shore" przeszła radykalną metamorfozę. Uczestniczka "Ekipy z Warszawy" schudła i poprawiła urodę. Zobaczcie, jak dzisiaj wygląda Duża Ania z "Warsaw Shore". Aktualne zdjęcia zaskakują! 

Duża Ania z "Warsaw Shore"
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Anna Ryśnik, czyli Duża Ania, zdobyła popularność dzięki udziałowi w reality show MTV "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy". W programie pojawiła się razem z Eweliną Kubiak, Elizą Wesołowską i Anna Aleksandrzak "Małą Anią". Żeby odróżnić ją od tej ostatniej, uczestnicy nazwali ją "dużą". Niestety dziewczyna słabo dogadywała się z koleżankami co często prowadziło do konfliktów i jej osamotnienia. Po pięciu sezonach Duża Ania zdecydowała się opuścić program. - W końcu będę miała święty spokój od fałszu i hipokryzji - napisała na Facebooku.

Po odejściu z "Warsaw Shore" Duża Ania przeszła metamorfozę i stała się gwiazdą Instagrama. Z czasem postanowiła się ustatkować. Jedną z dojrzalszych decyzji, jakie podjęła w swoim nowym życiu, była zdalna adopcja dziecka. W październiku Ryśnik została mamą dziewczynki z Afryki. Celebrytka niesamowicie zmieniła się od pierwszego sezonu "Ekipy". Podobnie, jak jej byłe koleżanki zainwestowała w poprawianie urody, m.in. powiększyła usta i zmieniła kolor włosów. Jest także znacznie szczuplejsza niż w programie. Gdy ostatnio Duża Ania pokazała się w bikini, trudno było ją poznać. 

Ewelina z "Warsaw Shore" jest po operacji piersi. "Jest ciężko. Czuję ogromny ból" 

Duża Ania z "Warsaw Shore" - jak zmieniła się gwiazda MTV? 

Duża Ania poszła drogą byłych koleżanek i radykalnie zmieniła wygląd. Wprawdzie nie jest to tak inwazyjna metamorfoza jak w przypadku Eweliny Kubiak czy Małej Ani, ale różnica jest kolosalna. Poznajecie ją jeszcze?