Zamknij

Ewelina z "Warsaw Shore" jest po operacji piersi. "Jest ciężko. Czuję ogromny ból"

24.06.2020 13:15

Ewelina Kubiak z "Warsaw Shore" przeszła operacje biustu. Gwiazda show MTV pokazała się po zabiegu i poskarżyła na złe samopoczucie. Jaką dokładnie operację miała Ewelina z "Ekipy"?

Ewelina Kubiak z "Warsaw Shore"
fot. Instagram:@ewel0na

Ewelina Kubiak była jedną z najpopularniejszych uczestniczek programu "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy" emitowanym w MTV. Jako jednej z niewielu gwiazd pierwszego sezonu udało jej się zrobić karierę w mediach społecznościowych. "Ewelona", jak przedstawia się na Instagramie, została influencerką promującą ubrania, kosmetyki i zabiegi upiększające, z których sama namiętnie korzysta. W ciągu kilku lat Kubiak radykalnie zmieniła wygląd. Przefarbowała się na blond, powiększyła usta i zmieniła kształt brwi, a także sporo schudła.

Internauci obserwujący gwiazdę "Warsaw Shore" na Instagramie z niepokojem patrzą na postępujące zmiany w jej wyglądzie. Celebrytce zarzuca się, że dawno straciła umiar w poprawianiu urody, podobnie zresztą jak jej koleżanki z programu - Mała Ania i Eliza Trybała. Po postami często pojawiają się komentarze, że Ewelina stała się karykaturą samej siebie oraz żywą antyreklamą zabiegów, które poleca.

Ewelina z "Warsaw Shore" obchodzi urodziny i zdradza swój wiek. Fani: "A wyglądasz na 37"

Ewelina z "Warsaw Shore" zoperowała biust 

Gwiazda "Ekipy z Warszawy", która niedawno udanie zadebiutowała w FAME MMA, kładąc na łopatki Esmeraldę Godlewską, nie zamierza przejmować się krytyką. Niedawno zdecydowała się na kolejny inwazyjny zabieg. Ewelina z "Warsaw Shore" powiększyła i zliftingowała piersi. 

Heeej Kochani! Żyję! Jest boleśnie, ale stabilnie, mam najlepszą opiekę pod słońcem - napisała po operacji.

Na Istastory poskarżyła się na dotkliwy ból, który utrudnia jej normalne funkcjonowanie. 

No jest ciężko, naprawdę. Mam tylko nadzieję, że ten ból miniePodobno po pierwszym tygodniu jest dużo lepiej, więc czekam. Czuję ogromny ból przy wstawaniu. Mam wrażenie, że po prostu pękają mi wszystkie szwy i rozpruwają mi się sutki. Nie mogę się nawet śmiać, bo mnie wszystko tak ciągnie. Zdaję sobie też sprawę, że ja miałam dużo poważniejszą operację niż tylko wkładanie implantów, stąd to wszystko - powiedziała Ewelina. 

W dalszej części przyznała, że mimo cierpienia nie żałuje decyzji o zabiegu. 

Jakbym miała się dać pokroić jeszcze raz, to z pewnością bym to zrobiła - wyznała bohatersko gwiazda "Warsaw Shore".

loader

Posłuchaj podcastu