Zamknij

Dorota Naruszewicz w seksownej sesji. Zapomniana gwiazda "Klanu" pokazała nagie zdjęcie

21.09.2020 10:46

Dorota Naruszewicz zyskała popularność rolą Beaty w serialu "Klan". 49-letnia dziś aktorka niemal zniknęła z mediów., ale chyba postanowiła o sobie przypomnieć. Na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym jest całkiem naga.

Dorota Naruszewicz
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Dorota Naruszewicz z serialem "Klan" związana była przez wiele lat. Jako Beata, córka Krystyny i Jerzego, obecna była od pierwszego odcinka - aż do 2011 roku, kiedy to niespodziewanie postanowiła odejść z telenoweli i skupić się na życiu rodzinnym. Zapomniana gwiazda prawie nie pojawiała się w mediach, unikała też brania jakichkolwiek ról. Jak przyznała w jednym z wywiadów po latach, zupełnie nie żałuje odejścia z "Klanu", bo była na etapie życia, kiedy inne sprawy stały się ważniejsze. Nie została zasypana propozycjami ról, ale to tez nie problem, bo wcale nie chciałaby ich brać.

Dorota Naruszewicz zapozowała nago

Dziś 49-letnia aktorka nadal skupia się bardziej na życiu rodzinnym, jednak fanów serialowa Beata zaprasza do swojego życia prywatnego na Instagramie. Co pewien czas dzieli się z internautami różnymi zdjęciami, ale jedno z ostatnich wielu fanów wprawiło w osłupienie. Aktorka pojawiła się na nim całkiem naga. Dorota Naruszewicz siedzi sobie wygodnie w fotelu i czyta gazetę.

""Wolnoć Tomku w swoim domku". Czyż nie?" - pyta retorycznie pokazując, w jaki sposób relaksuje się w leniwą niedzielę. Do zdjęcia dodała wymowne hashtagi: #chwiladlasiebie i #bodypositive.

Jak widać, newralgiczne miejsca aktorka sprytnie zasłania magazynem dla kobiet, ale to i tak wystarczyło, by rozpalić zmysły internautów. Niektórzy nie kryją podziwu. "Piękna kobieta która nie wstydzi się swojego ciała" - głosi jeden z komentarzy. Nie wszystkim jednak podoba się publikowanie podobnych zdjęć. Uważają, że aktorka znalazła sprytny sposób, by osobie przypomnieć - nagością, zamiast pracą w ciekawym projekcie.

loader

RadioZET.pl/AS