Obserwuj w Google News

Dominika Tajner znów jest zakochana? "To osoba ze świata sportu"

Anna Skalik
2 min. czytania
25.03.2022 12:47
Zareaguj Reakcja

Dominika Tajner w niedawnym wywiadzie przyznała, że ma nowego partnera. Tym razem córka byłego trenera skoczków narciarskich przyznała, że jest pewna szczerych uczuć swojego ukochanego. Ujawniła też, że to znany sportowiec.

Dominika Tajner
fot. Instagram/Dominika Tajner/screen

Dominika Tajner ma nowego partnera? Takie informacje pojawiły się w mediach w ostatnich dniach. Dla niektórych może to być spore zaskoczenie, bowiem zaledwie przed miesiącem mówiło się o jej rozstaniu z poprzednim ukochanym, który zresztą nie był w ostatnich miesiącach jedynym mężczyzną, z którym spotykała się córka byłego trenera skoczków narciarskich. Co ciekawe, najnowsze pogłoski potwierdziła sama zainteresowana, ujawniając przy okazji nieco informacji na temat osoby, z którą się spotyka.

Zobacz także: Kinga Rusin o wizycie Bidena w Polsce. "PiS pracował, by z Amerykanów zrobić wrogów"

Dominika Tajner znów zakochana? "To osoba ze świata sportu"

Dominika Tajner była dwukrotnie zamężna. Z pierwszym mężem, Juliuszem Idzikiem, związana była do 2010 roku. Z tego małżeństwa ma syna Maksymiliana. Potem wyszła za mąż na Michała Wiśniewskiego, a ich małżeństwo przetrwało siedem lat. Po rozwodzie z piosenkarzem w 2019 roku Dominika wielokrotnie próbowała ułożyć sobie życie z innymi partnerami, jednak to się nie udawało. Zaledwie w styczniu media obiegła wiadomość, że ma kolejnego partnera i zdecydowała się nawet na stwierdzenie, że po raz pierwszy może powiedzieć, że jest w związku partnerskim. W wypowiedzi tej zachwalała swojego ukochanego Janusza i jednocześnie wbiła szpilę Michałowi Wiśniewskiemu.

Redakcja poleca

Niestety, choć zdawało się, że to będzie związek na długo, bo mężczyzna wspierał ją w zmaganiach z nowotworem piersi, co z pewnością było doświadczeniem bardzo wiążącym dwojga ludzi, to jednak niedawno dowiedzieliśmy się, że i ta relacja nie przetrwała. Teraz sama Tajner zaskoczyła informacją, że ma nowego chłopaka. W rozmowie z Pomponikiem przyznała, że jest pewna uczuć swojego kolejnego mężczyzny. Przyznała, że nie ma już zamiaru uzewnętrzniać się ze swoim związkiem, ale wspomniała, że to osoba związana ze światem boksu.

Nie jestem sama, ale przez długi czas słabo trafiałam i stwierdziłam, że może tak szybko nie będę się teraz uzewnętrzniać, z kim jestem - powiedziała. Jest to osoba ze świata sportu, polskiego sportu i tym mnie poniekąd ujął. Jest bokserem. Chyba dosyć znanym - stwierdziła i przyznała, że nie jest łatwo oglądać jego walki.

Nieoficjalnie mówi się, że nowym partnerem Dominiki Tajner jest Mariusz Wach. Co ciekawe, boksera widać na niedawnym zdjęciu, które Dominika pokazała na Instagramie.

Pozostaje życzyć im jedynie szczęścia.

Galeria
9 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS