Obserwuj w Google News

Doda pogrąża Radka Majdana. Powiedziała wprost, z kim ją zdradzał w trakcie małżeństwa. Wyszło po latach

Judyta Wanicka
2 min. czytania
01.04.2022 22:00
Zareaguj Reakcja

Doda wielokrotnie mówiła, że Radosław Majdan ją zdradzał, ale nie ujawniała z kim. Szczegóły miała poznać po latach, w trakcie kręcenia "Dziewczyn z Dubaju". Piosenkarka bez skrupułów powiedziała o wszystkim w programie "Hejt Park".

Doda
fot. TRICOLORS/East News

Doda i Radosław Majdan byli jedną z najpopularniejszych par w historii polskiego show-biznesu. Poznali się w 2003 roku, gdy ona miała 19 lat, a on - 30. Kilka miesięcy później byli już zaręczeni. Radek oświadczył się Dorocie podczas zgrupowania polskiej kadry w Jerozolimie. Ślub odbył się w marcu 2005 roku.

W trakcie małżeństwa prasa żartobliwie nazywała Dodę i Majdana "Beckhamami znad Wisły" i śledziła każdy ich krok. Do legendy przeszły wspólne zdjęcia małżonków w kiczowatych stylizacjach, a także wywiady, w których Doda chętnie dzieliła się pikantnymi szczegółami pożycia z Radkiem. Na znak miłości oboje sprawili sobie specjalne tatuaże: Doda wytatuowała miłosne wyznanie  w języku hebrajskim, zaś Radek ozdobił ramię portretem żony (po latach przerobił ją na "starego Indianina"). Niestety dość szybko okazało się, że bramkarz ma problemy z dochowaniem wierności.

Mój były mąż zdradzał mnie przed zaręczynami, po zaręczynach i przez wiele, wiele lat później - wyznała kiedyś na Instastories Doda.

Podkreślała też, że było to dość liczne grono kobiet, a niektóre nawet udało jej się poznać, gdy kręciła "Dziewczyny z Dubaju". 

Redakcja poleca

Doda o zdradach Radosława Majdana

W programie "Hejt Park" Krzysztof Stanowski zapytał Dodę wprost, dlaczego rozpoczęła swój film od zemsty na Radku Majdanie. Wokalistka zaczęła dyplomatycznie, sugerując prowadzącemu, że to tylko jego interpretacja.

Ja tam Radka Majdana nie widzę. Natomiast wszelkie sytuacje, które były w filmie pokazane są sytuacjami, które miały miejsce, to są fakty. Nic nie jest zmyślone - zaznaczyła. 

Jednak po chwili wypaliła z grubej rury o zdradach Majdana. 

Ale jeśli byłby to - z jakiegoś powodu, np. z twoich przekonań - Radek, to bardziej powinno być ci szkoda mnie, że podczas roku przygotowań do tego filmu musiałam słuchać od k**ew, jak bzykały mojego byłego męża podczas mojego małżeństwa - wyznała Doda. 

Notoryczne skoki w bok byłego piłkarza miały skłonić Rabczewską do złożenia pozwu o rozwód, do którego doszło w styczniu 2008 roku. 

Uwielbiałam go, ale jego czas się skończył, na jego własne życzenie. Dla mnie małżonek, który zdradza żonę, zasługuje na jeszcze jedną szansę, ale u innej kobiety - brzmiało słynne podsumowanie Dody w "Dzień Dobry TVN". 

Byli małżonkowie poszli w swoje strony. Wkrótce Doda związała się z Nergalem, a Radosław ostatecznie odnalazł szczęście u boku Małgorzaty Rozenek. Przez kilka lat po rozwodzie ich relacje były przyjazne, lecz gdy w 2018 roku pojawili się na tej samej imprezie, Radek, który przyszedł z Małgosią, miał ostentacyjnie zignorować byłą żonę. 

Ja już nie będę podchodzić. Zostałam ostatnio ostentacyjnie zlekceważona, więc nie czuję potrzeby witania się po raz kolejny ze ścianą. (...) Udano, że mnie nie zna. Brak honoru. Na początku było mi smutno, potem byłam zmieszana, a teraz mnie to bawi - komentowała sytuację w "Fakcie" Doda. Dzisiaj traktują się z obojętnością. 

Radosław Majdan o wzorowanym na nim bohaterze "Dziewczyn z Dubaju". Doda będzie zaskoczona?