Obserwuj w Google News

Dance Dance Dance: Marta i Paweł odpadli z programu. Zdradzili, jak program wpłynął na ich związek

2 min. czytania
26.04.2021 15:29
Zareaguj Reakcja

"Dance Dance Dance" to program, który gości na antenie TVP już po raz trzeci. Tym razem z tanecznym show pożegnali się Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z programu "Rolnik szuka żony". W rozmowie z Wp.pl para zdradziła m.in. jak udział w programie wpłynął na ich związek.

Marta i Paweł
fot. Materiały prasowe TVP

"Dance Dance Dance" już po raz trzeci zagościł na antenie TVP. W tej edycji mogliśmy zobaczyć m.in. Pawła Bodziannego i Martę Paszkin, uczestników programu "Rolnik szuka żony". Para odpadła w sobotnim odcinku show.

W rozmowie z Teleshow.wp.pl zdradzili, że udział w programie był sprawdzianem dla ich związku.

Zobacz też:  Dance Dance Dance: konflikt Jędrzejczyk i Nowakowskiej. „Jesteś sprzeczna sama ze sobą” [WIDEO]

Dance Dance Dance: Marta i Paweł odpadli z programu. Zdradzili, jak program wpłynął na ich związek

"Udział w "Dance Dance Dance" był dla nas, "świeżej" pary, dobrym sprawdzianem dla związku. Przez ponad dwa miesiące byliśmy ze sobą non stop - mieszkaliśmy ze sobą i wspólnie wylewaliśmy siódme poty (a nawet łzy…), co jeszcze bardziej nas do siebie zbliżyło i utwierdziło w przekonaniu, że chcemy być razem" - wyznała Marta Paszkin.

Bohaterowie "Rolnika" zapamiętają udział w 'Dance Dance Dance" jako wspaniałą przygodę.

"To także fizyczne i psychiczne wyzwanie, ale jednocześnie też piękna, taneczna przygoda. Jesteśmy amatorami, którzy nigdy wcześniej nie uczyli się choreografii, a tym bardziej nie występowali na scenie. Wszystko było dla nas nowe i trudne, ale w rezultacie (przynajmniej w moim odczuciu), całkiem nieźle sobie z tym poradziliśmy. Dzięki programowi mieliśmy też okazję poznać super ludzi i zobaczyć jak wygląda show-biznes od kuchni" - powiedziała Marta. 

Warto dodać, że na czas programu Paweł przeniósł się z rodzinnej miejscowości do Warszawy, w której mieszka jego ukochana. Dzięki temu, że para mieszkała razem i przygotowywała się do programu, mogła bliżej siebie poznać. Odchodząc z programu Marta i Paweł przekazali 10 tysięcy złotych na rzecz Fundacji Cancer Fighters wspierającej osoby walczące z chorobą nowotworową.