Obserwuj w Google News

Dance Dance Dance 3: uczestniczce puściły nerwy? Wykrzykiwała uwagi do jurorów

2 min. czytania
22.04.2021 14:43

Dance Dance Dance 3 zbliża się ku końcowi. Uczestnicy w najbliższym programie zawalczą o miejsce w półfinale. Nic więc dziwnego, że emocje na planie sięgają zenitu. Czyżby jednej z uczestniczek puściły nerwy?

Dance Dance Dance: Anna Matysiak
fot. Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP

" Dance Dance Dance" to popularny program taneczny emitowany na antenie Telewizji Polskiej od 2019 roku. W show biorą udział pary złożone z celebrytów oraz ich przyjaciół. Każdy odcinek to nowe choreografie zainspirowane konkretnymi teledyskami. Występy ocenia jury. W trzeciej edycji rywalizacji składa się z Idy Nowakowskiej, Joanny Jędrzejczyk oraz Agustina Egurroli.

Dance Dance Dance 3: Annie Matysiak puściły nerwy? 

W najbliższym odcinku tanecznego konkursu uczestnicy zawalczą o miejsce w półfinale. W rywalizacji zostały już tylko cztery pary: znani z siódmej edycji programu " Rolnik szuka żonyMarta Paszkin i Paweł Bodzianny, wokalistka Roksana Węgiel z przyjaciółką Oliwią Górniak, influencerka Ola Nowak i kucharz Damian Kordas oraz aktorka Anna Matysiak i wokalista Stanisław Karpiel-Bułecka.

Redakcja poleca

W sobotę para z najmniejszą liczbą punktów opuści program. Tym samym poznamy trzy duety, które przejdą do etapu półfinałowego trzeciej edycji show. Emocje w "Dance Dance Dance" sięgają zenitu, co możemy wnioskować po reakcjach uczestników na oceny jury.

"To nie jest aerobik to są emocje" - rozpoczął ocenę solowego występu Stanisława Karpiela-Bułecki Agustin Egurrola.

Słowa dotknęły partnerkę Bułecki, Annę Matysiak, która obserwowała jego zmagania za kulisami.

"Były emocje! Bo ja tam wyjdę zaraz!" - wykrzyczała Anna Matysiak i komentowała każdy fragment dalszej wypowiedzi jurora.

"To w końcu jest pozytyw czy negatyw, bo już zgłupiałam" - głośno myślała.

Anna nie zgadza się nie tylko z opinią o występie swojego partnera, którą wygłosił Egurrola. Uczestniczka buntowała się także wobec słów Idy Nowakowskiej.

"Nie wiem, co tutaj poszło nie tak, ale coś poszło nie tak" - oceniła wspomniana jurorka.

"Oni nie widzą tego rozwoju?!" - zastanawiała się Anna Matysiak.

Dance Dance Dance 3: Gdzie i kiedy oglądać?

Półfinalistów trzeciej edycji programu "Dance Dance Dance" poznamy już w najbliższą sobotę. Rywalizację ulubionych gwiazd będziecie mogli obejrzeć 24 kwietnia o 20:00 na antenie TVP2.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl/materiały prasowe