Obserwuj w Google News

Cezary Żak i Katarzyna Żak wezmą rozwód? Aktor jasno postawił sprawę [FOTO]

2 min. czytania
17.07.2020 11:21
Zareaguj Reakcja

W mediach pojawiały się informacje o rozwodzie Cezarego Żaka i Katarzyny Żak. Aktor postanowił skomentować medialne doniesienia i raz na zawsze rozwiać wątpliwości fanów. W mediach społecznościowych opublikował zdjęcie. 

Cezary Żak i Katarzyna Żak wezmą rozwód? Aktor jasno postawił sprawę [FOTO]
fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER/ EAST NEWS

Cezary Żak to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, a także scenarzysta i reżyser. Widzowie najmocniej pokochali go za doskonałe kreacje serialowe. W latach 1997-2002 występował w "Klanie", jednak największą popularność zdobył, wcielając się w Karola Krawczyka w kultowych "Miodowych latach", gdzie bawił widzów o 1998 do 2003 roku. Trzy lata po zakończeniu serialu pojawił się w kolejnej serialowej produkcji i ponownie podbił serca widzów, tym razem podwójną rolą. Mowa tu oczywiście o "Ranczu", jednym z najgłośniejszych seriali ostatnich lat, gdzie Żak występował u boku między innymi zmarłego Pawła Królikowskiego.

Cezary Żak nie należy do grona aktorów, którzy brylują na branżowych imprezach i roztaczają wokół siebie aurę skandalu. Prywatnie gwiazdor "Rancza" od 35 lat jest żonaty z Katarzyną Żak, z którą występował zarówno w "Miodowych latach", jak i "Ranczu". Małżonkowie mają dwie córki, urodzoną w 1990 roku Zuzannę i o siedem lat młodszą Aleksandrę. Choć małżeństwo aktorów wydaje się być zgodne i stabilne, nieustannie pojawiają się plotki o kryzysie w ich związku, a nawet planowanym rozwodzie. Cezary Żak postanowił skomentować medialne doniesienia i zdradzić, jaka jest prawda.

 Artur Barciś i Cezary Żak rapują w #Hot16Challenge. Wcielili się w role Krawczyka i Norka z "Miodowych lat"

Cezary Żak rozwodzi się? Aktor skomentował medialne doniesienia

Najnowsza informacja o problemach Cezarego i Katarzyny pojawiły się w "Świecie seriali". Małżeństwo Żaków ma przeżywać poważny kryzys, który prawdopodobnie zakończy się rozwodem. Aktor postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i opublikował na swoim profilu na Facebooku post, w którym odnosi się do medialnych doniesień. Na zamieszczonym zdjęciu czule tuli żonę, co rozwiewa wszelkie wątpliwości.

- Kolejny raz nas rozwodzą. Tym razem „Świat Seriali” z Interii. Zapewniamy Was, że mamy się dobrze i za miesiąc będziemy świętować 35. rocznicę ślubu. Pozdrawiamy - napisał Żak.

Fani aktorskiego małżeństwa mogą więc odetchnąć z ulgą.

- Jesteście moją najbardziej lubianą parą aktorską, w was jest siła przyciągania ludzi i widzów do siebie, jesteście tacy naturalni w waszych rolach.. Życzę wam następnych szczęśliwych lat w pożyciu małżeńskim - napisała jedna z wielbicielek.

Czekamy na zdjęcie z obchodów 35. rocznicy!