Zamknij

Cezary Pazura wyjedzie do Rosji? Odważne plany: "Pojedziemy wszyscy"

09.03.2021 16:27

Cezary Pazura przeprowadzi się do Moskwy? Do tego aktora ma namawiać Edyta Pazura, która załatwiła mężowi kontrakt z rosyjską agencją aktorską. Sam aktor jednak nie ukrywa, że taka perspektywa jest dla niego przerażająca.

Cezary Pazura
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/ EAST NEWS

Cezary Pazura to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów, który na swoim koncie ma wiele doskonale przyjętych ról. Świetnie odnajduje się niemal w każdym gatunku, w karierze wcielił się w kultowe postacie komediowe, ale doceniono go także za kreacje romantyczne. O rozpiętości jego aktorskich umiejętności niech świadczy fakt, że podbił serca fanów w takich produkcjach jak "Kiler", "Chłopaki nie płaczą" czy "Kariera Nikosia Dyzmy", a jednocześnie stworzył wyrazistych bohaterów między innymi w "Psach", "Tato" i "Pitbull. Ostatni pies". Jest także jednym z najlepszych krajowych aktorów dubbingowych, głosem Pazury mówi leniwiec Sid z "Epoki lodowcowej", Numernabis z "Asterixa i Obelixa" i wiele innych postaci.

Dorobek aktorski Cezarego jest imponujący, w ostatnich latach mogliśmy oglądać go w między innymi w "Psy3. W imię zasad", "Listach do M.4" czy "Chyłka. Inwigilacja". W 2021 roku otrzymał jedną z głównych ról w nowym kryminalnym serialu "Tajemnica zawodowa", gdzie występuje u boku Magdaleny Różczki. Jednak dla żony Cezarego, która jednocześnie jest jego agentką, to nadal za mało. Niestety, najnowszy kontrakt, który wynegocjowała dla męża, może oznaczać, że aktor wyjedzie z Polski.

ZOBACZ TAKŻE:  Cezary Pazura szczerze o zarobkach w dobie pandemii. "Lęk i niepokój"

Cezary Pazura wyjedzie z Polski. Aktor otrzymał propozycję z Rosji

Jak poinformował "Super Express" Edyta Pazura bardzo cieszy się z kontraktu z moskiewską agencją, jaki udało jej się wynegocjować dla męża.

-  Działam, jeśli chodzi o rynek międzynarodowy. Chcę go oddać w ręce profesjonalistów, dużych międzynarodowych agencji. Ja chcę reprezentować go w Polsce - zapowiedziała.

Cezary Pazura nie wydaje się zachwycony tym odważnym pomysłem, w rozmowie w Magdą Mołek zdradził, że nie jest typem człowieka szukającego tego rodzaju przygód.

-  Ja się strasznie boję. Zrobić, to ja zrobię. Ale ja muszę wyjechać z domu. A mi się nie chce. Po męsku mi się nie chce. Ja pod tym względem jestem dzikus. Jak gdzieś jechać, to na wczasy. Ale jechać do pracy za granicę? - zdradził.

Jednak Edyta jest zdeterminowana i podekscytowana perspektywą wyjechania do Rosji i zapowiada, że ma zamiar zarazić optymizmem męża.

- Czarek mnie pyta: a co jak dostanę kontrakt na rok? No to mówię: no to się pakujemy i jedziemy na rok do Moskwy. A on jest przerażony. Pojedziemy wszyscy, jeszcze mu dzieci wezmę - cytuje żonę i menadżerkę Czarka "Super Express".

Myślicie, że Pazura poradziłby sobie w Rosji?

loader