Zamknij

Edyta Pazura skończyła 33 lata. Cezary Pazura przygotował dla żony romantyczną niespodziankę

19.01.2021 10:14

Edyta Pazura skończyła 33 lata. Ukochana Cezarego Pazury pochwaliła się niespodzianką urodzinową, którą przygotował dla niej mąż. Trzeba przyznać, że wyszło bardzo romantycznie.

Edyta i Cezary Pazura
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Cezary i Edyta Pazura uchodzą za zgrane i kochające się małżeństwo. Choć między nimi jest aż 25 lat różnicy, nie przeszkadza to w ich relacjach. Edyta Pazura skończyła właśnie 33 lata. Żona aktora pochwaliła się w mediach społecznościowych urodzinową niespodzianką od męża. Cezary Pazura zdobył się na romantyczny gest i na białej pościeli ułożył romantyczny napis "Happy Birthday". Zostawił też tajemniczy liścik. Edyta była zachwycona urodzinową niespodzianką od męża.

Zobacz też: Fundacja Jandy dostaje telefony z pogróżkami. "Grożą podpaleniem teatru"

Edyta Pazura skończyła 33 lata. Cezary Pazura przygotował dla żony romantyczną niespodziankę

Edyta i Cezary w ostatnim czasie musieli zmierzyć się z przykrymi internetowymi komentarzami. Jeden z portali podał, że Cezary Pazura został zaszczepiony poza kolejnością. Oliwy do ognia dolał fakt, że 58-letni aktor jest ambasadorem akcji szczepień.

Zarówno aktor jak i jego ukochana tłumaczyli w mediach społecznościowych, że Cezary nie został zaszczepiony i cierpliwie czeka na swoją kolej. Natomiast prawdą jest, że poza kolejnością zaszczepił się brat Cezarego Pazury - Radosław Pazura. Młodszy brat Cezarego podobnie jak inne gwiazdy zaszczepione poza kolejnością, został skrytykowany przez fanów i opinię publiczną. W jego obronie stanęła żona - Dorota Chotecka.

loader

RadioZET.pl