Obserwuj w Google News

Barbara Kurdej-Szatan wspomina ciążę. Pokazała zabawne zdjęcie [FOTO]

1 min. czytania
19.04.2021 13:34
Zareaguj Reakcja

Barbara Kurdej-Szatan jest mamą dwójki pociech. Gwiazda spełnia się w macierzyństwie, a na swoim Instagramie postanowiła powspominać wyjątkowy czas ciąży. Aktorka opublikowała zdjęcie z tego okresu, które rozbawiło jej fanów.

Barbara Kurdej-Szatan
fot. Artur zawadzki/Reporter/ East News

Barbara Kurdej-Szatan spełnia się jako mama dwójki pociech. We wrześniu 2020 roku aktorka przywitała drugie dziecko - syna Henryka. Gdy była w ciąży, chętnie dokumentowała swój stan, publikując na Instagramie ciążowe fotografie.

Zobacz też:  Barbara Kurdej-Szatan skrytykowana za publikowanie wizerunku dziecka w sieci

Barbara Kurdej-Szatan wspomina ciążę. Pokazała zabawne zdjęcie [FOTO]

Tym razem Kurdej-Szatan postanowiła wrócić do okresu, w którym czekała na drugiego potomka. Aktorka uraczyła fanów zabawnym zdjęciem. Była wtedy w zaawansowanej ciąży, a brzuszek posłużył jej jako podstawka na kawę. Fanom urocza fotografia bardzo spodobała się i zasypali aktorkę komplementami.

Barbara i jej mąż Rafał w pewnym momencie byli mocno zestresowani. Będąc w  ciąży, Kurdej-Szatan przeszła koronawirusa.

"W czasie pandemii byłam w ciąży i przechodziłam COVID-19. To było dla mnie ogromnie stresujące. Na szczęście okazało się, że Henio był bezpieczny. Urodził się całkowicie zdrowy. I wstrzeliliśmy się w ten moment, że Rafał mógł przy mnie być podczas porodu" - powiedziała aktorka w rozmowie z magazynem "Viva!".

Rafał Szatan i Barbara Kurdej-Szatan są szczęśliwymi rodzicami dwójki pociech: synka Henia i starszej córeczki Hani.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET