Obserwuj w Google News

Barbara Kurdej-Szatan nago w objęciach męża. Wystąpiła w teledysku do "elfickiej" piosenki [WIDEO]

2 min. czytania
04.07.2022 11:33
Zareaguj Reakcja

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan nago na łące? Aktorskie małżeństwo wzięło udział w teledysku do niezwykłej piosenki siostry Basi, która zaśpiewała utwór w języku elfickim. Klip, w którym gwiazda występuje nago, wywołał niemałe poruszenie. 

Kadr z teledysku "Eithel" grupy MaKuSza
fot. screen: YouTube MaKuSza

Barbara Kurdej-Szatan to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek i osobowości telewizyjnych, która od lat nie może narzekać na brak zawodowych propozycji. Była gwiazda "M jak Miłość" pożegnała się z Telewizją Polską w atmosferze skandalu po swojej kontrowersyjnej wypowiedzi dotyczącej funkcjonariuszy Straży Granicznej. Choć spotkała się z falą krytyki, szybko odzyskała zawodową pozycję. W 2021 roku zajęła 2. miejsce w programie "Twoja twarz brzmi znajomo", rok później została prowadzącą programu "Project Cupid", w 2023 ma pojawić się w nowym serialu "Domek na szczęście", a mówi się, że to nie koniec jej angaży.

Obecnie Basia kojarzona jest głównie jako aktorka i prezenterka, warto jednak przypomnieć, że doskonale radziła sobie także jako wokalistka, co pokazała w programach, w których występowała. Była także członkinią zespołu Soul City, z którym próbowała swoich sił w show "X Factor". Wielbiciele głosu i wizerunku Kurdej-Szatan powinni zainteresować się teledyskiem do piosenki zespołu MaKuSza "Eithel". Aktorka wzięła udział w rodzinnym projekcie razem z mężem Rafałem Szatanem.

ZOBACZ TAKŻE:  Polskie gwiazdy, które są nieuleczalnie chore [GALERIA]  

Redakcja poleca

Barbara Kurdej-Szatan nago w teledysku. Wystąpiła w piosence siostry

Tekst do piosenki "Eithel" napisała siostra Barbary Kurdej-Szatan, Katarzyna Kurdej. Co ciekawe, powstał on w znanym z "Władcy Pierścieni" Tokiena języku elfickim. Muzykę napisał szwagier gwiazdy, a Basia i Rafał Szatan zaśpiewali w chórkach oraz wystąpili w teledysku razem z dziećmi.

- Zapraszamy Was do muzycznego przeżycia w zgodzie z naturą, z miłości do matki ziemi, niezwykłej natury, której jesteśmy nieodłączną częścią. "Eithel" to nowy utwór MaMuSzy, tekst w języku elfickim (stworzonym przez Tolkiena) napisała moja wspaniała siostra Kasia, a muzykę napisał jej mąż Piotr Mania. Z Rafałem i naszymi dziećmi śpiewamy chóry i wspólnie nagraliśmy teledysk (...). Ciekawa jestem Waszych wrażeń, dajcie znać - napisała aktorka na Instagramie.

Utwór jest niezwykle nastrojowy i baśniowy, podobnie jak klip, w którym możemy oglądać nagich tulących się do siebie Basię i Rafała. Fani nie kryli zachwytu zarówno nad piosenką, jak i obrazem.

- Oglądnęłam, piękna nuta, teledysk klasa.

- Cudowne! Przeszywające! Otwierające! Przeniosło mnie w inny świat. Brawo! Cudownie, że to stworzyliście! Magia.

- Piękna muzyka, słowa jak poezja - nie wiem, o czym śpiewano, ale jest mega. Aż szkoda, że nie jest w jakimś światowym filmie. Gratulacje - czytamy.

Czyżby "Eithel" miało szansę zostać światowym hitem?