Obserwuj w Google News

Barbara Kurdej-Szatan w kontynuacji hitu Polsatu? Pokazała zdjęcie. "Spotkanie na planie" [FOTO]

2 min. czytania
29.06.2022 12:53
Zareaguj Reakcja

Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się zdjęciem z planu nowej produkcji, w której weźmie udział. Czy byłą gwiazdę "M jak Miłość" zobaczymy w kontynuacji hitowego serialu Polsatu? Aktorka pokazała się ze starymi znajomymi z planu.

Barbara Kurdej-Szatan
fot. screen: Instagram @kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan karierę rozpoczynała jako wokalistka grupy Soul City, którą mogliśmy oglądać w programie "X Factor". Szybko okazało się jednak, że jej powołaniem jest praca przed kamerami. Ogromną popularność przyniósł jej udział w kampanii reklamowej jednej z sieci komórkowych, a niedługo potem "sympatyczna blondynka" wystąpiła w komedii romantycznej "Dzień dobry, kocham cię!" oraz dołączyła do obsady "M jak Miłość". Na swoim koncie ma udział w takich produkcjach jak "Barwy szczęścia", "W rytmie serca" czy "Pech to nie grzech", ale to rola w hicie TVP przyniosła jej największy rozgłos.

Barbara była uznawana za jedną z twarzy Telewizji Polskiej, ale jej drogi z publiczną stacją rozeszły się w atmosferze skandalu. Aktorka wspierająca strajki kobiet i środowisko LGBT+ miała nie być "wygodna" dla Jacka Kurskiego, ostatecznie TVP pożegnało się z gwiazdą po kontrowersyjnej wypowiedzi dotyczącej funkcjonariuszy Straży Granicznej. Wydawało się, że Kurdej-Szatan będzie zmagać się z wizerunkowym kryzysem, jednak szybko odbudowała swoją pozycję. Dziś nie może narzekać na brak zawodowych propozycji, w mediach społecznościowych pochwaliła się zdjęciem z planu nowej produkcji.

ZOBACZ TAKŻE:  Polskie gwiazdy, które są nieuleczalnie chore [GALERIA]  

Redakcja poleca

Barbara Kurdej-Szatan pokazała zdjęcie z planu. Powróci w nowych odcinkach "W rytmie serca"?

Na profilu Barbary Kurdej-Szatan na Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie, na którym pozuje w towarzystwie Aleksandry Domańskiej i Łukasza Garlickiego.

- Spotkania na planie. Lubię swój zawód m.in. za to, że jest tak różnorodny, zmienny, ciekawy i że spotykam znajomych dawno niewidzianych. Z Olą pracowałyśmy razem na planie "W rytmie serca” (ktoś pamięta?). A z Łukaszem - 9 lat temu? - na planie "Dzień dobry kocham Cię”. Teraz jako zupełnie ktoś inny. Jak myślicie? - napisała Basia.

Wiadomo już, że Kurdej-Szatan pojawi się w nowym serialu "Domek na szczęście" produkowanym na ukraińskiej licencji. Jednak wierni fani gwiazdy podejrzewają, że najnowsze zdjęcie pochodzi z planu innej produkcji. Pojawiły się nawet głosy, że 36-latka powróci w kontynuacji "W rytmie serca" lub dołączy do obsady nowej odsłony "Brzyduli".

- Intuicja mi podpowiada, że cała trójka spotkała się na planie kontynuacji "Brzyduli". Ucieszyłabym się, gdyby okazało się to prawdą.

- Coś mi się wydaje, że Polsat postanowił wrócić do "W rytmie serca". To wcale niegłupi pomysł.

- "W rytmie serca" wróci na antenie Polsatu? Będą nowe odcinki?

- To chyba plan filmu, a nie serialu - spekulowali internauci.

Miejmy nadzieję, że Basia niebawem wyjawi więcej szczegółów na temat swojej nowej roli.