Zamknij

Barbara Kurdej-Szatan wystąpi z mężem w musicalu. To koniec jej zawodowych problemów?

29.11.2021 10:47

Barbara Kurdej-Szatan po kontrowersyjnej wypowiedzi dotyczącej Straży Granicznej straciła pracę w TVP. Jednak aktorka ma pojawić się wraz z mężem w musicalu przygotowywanym przez Polsat. Czyżby aktorka zażegnała wizerunkowy kryzys?

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Barbara Kurdej-Szatan to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, która uznawana była za niekwestionowaną gwiazdę TVP i jedną z twarzy telewizji publicznej. Jednak jej relacje ze stacją pogorszyły się i ostatecznie straciła angaż jako prowadząca między innymi "The Voice of Poland" i "The Voice Kids". Nadal jednak była jedną z największych gwiazd "M jak miłość". Wszystko zmieniło się po kontrowersyjnym wpisie, jaki popularna "Baśka" umieściła w mediach społecznościowych. Pełna wulgaryzmów ocena działań polskich służb na granicy z Białorusią wywołała ogromne kontrowersje, a sprawą obrazy funkcjonariuszy Straży Granicznej zajęła się prokuratura. Choć Kurdej-Szatan publicznie przeprosiła za swoje słowa i podkreśliła, że ma szacunek do służb mundurowych i zwyczajnie zbyt emocjonalnie zareagowała na sytuację imigrantów, musi mierzyć się z konsekwencjami.

Jacek Kurski nie miał zamiaru tolerować mocnych słów aktorki i zdecydował się na usunięcie jej z obsady "M jak Miłość".

- W Telewizji Polskiej nie może być miejsca dla osób, które szkalując i wyzywając obrońców naszych granic, same postawiły się poza wspólnotą aksjologiczną Polaków - pisał w mediach społecznościowych.

Kontrowersje zdecydowanie zaszkodziły byłej gwieździe "M jak miłość". Nie tylko zniknęła z lubianej produkcji, ma mieć także problemy z promocją książki o sobie. Mówiło się nawet, że gwiazda może mieć duże problemy ze znalezieniem zatrudnienia. Tymczasem media donoszą o nowym projekcie Polsatu, w którym Barbara wystąpi razem z mężem.

Barbara Kurdej-Szatan
10 Zobacz galerię
fot. VIPHOTO/East News

Barbara Kurdej-Szatan wystąpi w musicalu Polsatu. To koniec problemów aktorki po kontrowersyjnym wpisie?

Po zniknięciu z TVP Kurdej-Szatan mogliśmy oglądać jako jedną z uczestniczek "Twoja twarz brzmi znajomo", jednego z najpopularniejszych programów rozrywkowych Polsatu. Jak informuje "Super Express", stacja najwyraźniej planuje dłuższą współpracę z aktorką. Co więcej, miałaby wystąpić w produkcji u boku swojego ukochanego męża Rafała Szatana.

Mowa tu o musicalu "Świat pełen niespodzianek", w którym mają wystąpić zaprzyjaźnieni ze stacją gwiazdorzy, a który zapowiedziany został na drugą połowę grudnia. Przed nowym rokiem Kurdej-Szatan pokaże także swoje wokalne umiejętności w specjalnym świątecznym odcinku "Twoja twarz brzmi znajomo". Czyżby Barbara miała teraz zostać twarzą Polsatu?

- Na przykładzie Michała Wiśniewskiego czy Roberta Janowskiego widać, że jeżeli Nina Terentiew kogoś lubi, to broni tej osoby. Wszyscy jesteśmy tylko ludźmi i możemy popełnić błąd lub zrobić coś nie tak. Robert nie poniesie konsekwencji za pokazanie maski. Zdarzyło się. Ludzki błąd - komentował informator Plotka.

loader