Obserwuj w Google News

„Azja Express” wraca. Kiedy nowy sezon? Znamy pierwsze szczegóły

2 min. czytania
10.08.2022 14:46
Zareaguj Reakcja

Dobre wieści dla fanów programu „Azja Express” oraz jego kontynuacji - „Ameryka Express! Reality show po kilku latach nieobecności wraca do TVN. Znane są pierwsze szczegóły.

Aeryka Express
fot. Instagram/@amerykaexpress/screen

Reality show „Azja Express” pojawiło się na antenie telewizji TVN jesienią 2016 roku i cieszyło się olbrzymim zainteresowaniem, co zaowocowało kolejną edycją oraz dwiema następnymi pod nazwą „ Ameryka Express”. Jak ujawniła stacja, trwają prace nad kolejnym sezonem programu.

Wirtualne Media informują, że TVN właśnie jest na etapie poszukiwania potencjalnych uczestników show. Nie są znane jeszcze żadne nazwiska, wiadomo natomiast, że nowa odsłona reality show będzie nagrywana w Turcji, Gruzji i Uzbekistanie.

Nie wiadomo także, kto będzie gospodarzem programu. Pierwsze dwie edycje „Azji Express” i pierwszą odsłonę „Ameryki Express” prowadziła Agnieszka Woźniak-Starak. Gospodynią drugiego sezonu „Ameryki Express ” była Daria Ładocha. Zdjęcia ruszyć mają jesienią.

Zobacz także: Maffashion w ogniu krytyki. Chodzi o to, co reklamowała. „To straszny obciach”

„Azja Express” wraca. Kiedy nowy sezon? Znamy pierwsze szczegóły

Potwierdzam realizację kolejnej edycji „Azji Express”. Na chwilę obecną nie podajemy nazwisk uczestników, jesteśmy na etapie castingu. Prowadzimy rozmowy z potencjalnymi kandydatami – przekazała Joanna Górska, szefowa działu PR w TVN Warner Bros. Discovery.

Redakcja poleca

„Azja Express” to polska wersja formatu „Peking Express”. W reality show występują pary, które rywalizują ze sobą w dotarciu do określonego miejsca, dysponując minimalnym budżetem w kwocie 1 dolara na dzień na osobę. Drużyna, która dotrze jako ostatnia, odpada.

Warto przypomnieć, że w poprzednich odsłonach programu zobaczyliśmy m.in. takie pary jak Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, Zygmunt i Filip Chajzerowie, czy też Hanna Lis i Łukasz Jemioł.

„Azja Express” i jej kolejne odsłony były jednymi z najdroższych realizacji w historii TVN. W ostatniej odsłonie programu wygrała para: Karolina Pisarek i Marta Gajewska-komorowska.

Można przypuszczać, że nową odsłonę reality show zobaczymy na antenie TVN wiosną 2023 roku. Czekamy na kolejne szczegóły.