Obserwuj w Google News

Anna Powierza zakochana. Gwiazda "Klanu" zdradziła, czy planuje ślub

2 min. czytania
31.08.2021 17:45

Anna Powierza siedem lat temu została mamą wyczekanej córeczki. Niestety, aktorka kilka lat temu rozstała się z ojcem swojej córeczki. W rozmowie z "Twoje imperium" zdradziła, że znów jest zakochana. Wyznała też, czy myśli o ślubie.

Anna Powierza
fot. Paweł Wodzyński/ East News

Anna Powierza jest mamą 7-letniej córeczki Helenki. Aktorka kilka lat temu rozstała się z ojcem swojego dziecka. Choć nie są już razem, gwiazda "Klanu" podkreśla, że jej córka ma świetny kontakt ze swoim ojcem.

Zobacz też:  Anna Powierza miała koronawirusa. Szczere wyznanie: "Nigdy nic mnie tak nie zniszczyło" [FOTO]

 Anna Powierza zakochana. Gwiazda "Klanu" zdradziła, czy planuje ślub

 "Moje dziecko ma tatę, mają świetny kontakt. Ona bardzo tego tatę kocha, a on ją. Powiedziałam jej, że się strasznie kłóciliśmy, że wolimy mieć dwa domy bez awantur. Myślę, że się z tym pogodziła, ale czasami ma pomysły, żebyśmy byli razem" - mówiła jakiś czas temu Anna Powierza.

W rozmowie z "Twoje Imperium" Anna Powierza zdradziła, że znów jest zakochana.

 "Pierwszy raz czuję, że jest ze mną ktoś, na kim mogę się oprzeć" - powiedziała. Serialowa Czesia nie wyklucza, że w przyszłości stanie na ślubnym kobiercu.

 "Wcześniej w ogóle nie byłam zainteresowana ślubem, a raczej kojarzyłam instytucję małżeństwa z jakimiś kajdanami. Przy nim po raz pierwszy w życiu dopuściłam do siebie myśl, że chciałabym zostać żoną. Oczywiście nie wiem, co stanie się jutro i tej zasady się trzymam, ale mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć, że znalazłam miłość mojego życia" - powiedziała Anna Powierza. Kibicujecie jej?

Te polskie gwiazdy miały operacje plastyczne. Co sobie poprawiły? [FOTO]