Zamknij

Andrzej Grabowski pomaga Marzenie Kipiel-Sztuce. Aktorka jest w trudnej sytuacji finansowej

11.01.2021 16:58

Marzena Kipiel-Sztuka od kilku miesięcy znajduje się w trudnej sytuacji finansowej. Gwiazda serialu "Świat według Kiepskich" straciła najważniejsze źródła zarobków przez pandemię. Jak donosi "Rewia", wsparcia koleżance z planu udzielił Andrzej Grabowski.

Andrzej Grabowski Marzena Kipiel-Sztuka
fot. MACIEJ KULCZYNSKI/East News

Marzena Kipiel-Sztuka kilka miesięcy temu zdradziła, że w związku z zamknięciem teatrów oraz wstrzymaniem prac na planach serialowych zmaga się z problemami finansowymi. Gwiazda "Świata według Kiepskich" niespodziewanie straciła źródło dochodu, przez co musiała sięgnąć do oszczędności. Niestety, zebrane pieniądze szybko się skończyły, a tuż przed Bożym Narodzeniem aktorce zostało bardzo niewiele. Wtedy pomoc nadeszła ze strony starszej kobiety, która postanowiła przygotować dla ulubionej aktorki świąteczny posiłek.

Zobacz także: Andrzej Grabowski wspomina Dariusza Gnatowskiego. Opowiedział o historii sprzed 21 lat

Marzena Kipiel-Sztuka otrzymała pomoc od Andrzeja Grabowskiego

Jak się okazuje, teraz z pomocą koleżance z planu ruszył Andrzej Grabowski, czyli serialowy Ferdek Kiepski. Aktor zna Marzenę Kipiel-Sztukę od wielu lat. Jak podaje "Rewia", Andrzej Grabowski postanowił wesprzeć przyjaciółkę w sytuacji kryzysowej. Magazyn nie podaje jednak dalszych szczegółów.

Marzena Kipiel-Sztuka ma nadzieję, że już niedługo wróci na plan i będzie mogła odbudować swoje finanse.

- Termin rozpoczęcia zdjęć do nowych odcinków "Świata według Kiepskich" został wyznaczony na początek nowego roku, ale przecież tego, co będzie w styczniu, nikt nie jest w stanie przewidzieć. Nie chcę robić sobie nadziei, żeby później gorzko się nie rozczarować - zdradziła jakiś czas temu serialowa Halinka ze "Świata według Kiepskich" w rozmowie z tygodnikiem "Twoje Imperium".

loader