Obserwuj w Google News

Anastasia Pokreshchuk ofiarą operacji plastycznych? Pokazała zdjęcia sprzed szokującej metamorfozy

1 min. czytania
19.08.2022 16:35
Zareaguj Reakcja

Anastasia Pokreshchuk to ukraińska modelka, która całkowicie skupiła się na swoim wizerunku. 33-latka planuje kolejne zabiegi, które mają ją upiększyć. Internauci nazywają ją „ofiarą operacji plastycznych”.

Anastasia Pokreshchuk
fot. screen Instagram justqueen8888

Anastasia Pokreshchuk w wieku 26 lat postanowiła zaingerować w swój wygląd. Zdecydowała się na powiększenie kości policzkowych. Była na tyle zachwycona, że zapragnęła mieć więcej i więcej. Umawiała się na kolejne zabiegi – botoks, liposukcję, wypełniacze, a nawet wszczepienie implantów. Jak wyglądała przed metamorfozą?

Zobacz także:  33-latka wydała tysiące, aby zmienić się w lalkę Barbie. Przeszła porażającą metamorfozę [FOTO]

Anastasia Pokreshchuk przeszła szokującą metamorfozę

Anastasia Pokreshchuk ma dziś 33 lata i nie mówi dość. Modelka nie żałuje pieniędzy – wstrzykuje sobie botoks oraz wypełniacze, głównie w usta i policzki. Jest też po operacji powiększenia biustu oraz po wszczepieniu implantów mięśni brzucha. W międzyczasie wykonała też liposukcję i wyszczupliła nogi oraz zadbała o uśmiech.

- Możesz pomyśleć, że są za duże, ale myślę, że są trochę małe, muszę je wkrótce odświeżyć – mówiła modelka o swoich kościach policzkowych.

Redakcja poleca

Na zdjęciach sprzed kilku lat można zauważyć u niej jedynie powiększone usta, nieco większe policzki oraz blond włosy. Od pewnego czasu farbuje się na różowo, co przykuwa jeszcze większą uwagę internautów.

Jakiś czas temu 32-letnia modelka pokazała na TikToku, jak wyglądała przed zmianami. Na jej profilu na Instagramie również można trafić na kilka porównań „przed i po”.

Metamorfozy
9 Zobacz galerię
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/EN/Pawel Wodzynski/EN/ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EN/Jan BIELECKI/East News/EN/VIPHOTO/EN