Obserwuj w Google News

Kinga Rusin nie do poznania. Dziennikarka przeszła metamorfozę [FOTO]

2 min. czytania
08.07.2022 11:44
Zareaguj Reakcja

Kinga Rusin jakiś czas temu wyprowadziła się z Polski. Dziennikarka eksploruje najpiękniejsze zakątki świata. Może sobie na to pozwolić, gdyż obowiązki związane z jej działalnością kosmetyczną, wykonuje zdalnie. Gwiazda ostatnio zaskoczyła swoich fanów publikując zdjęcie, na którym jest nie do poznania.

Kinga Rusin
fot. Instagram.com/ Kinga Rusin

Kinga Rusin jakiś czas temu postanowiła zmienić swoje życie. Dziennikarka znana przede wszystkim z telewizyjnej anteny, zostawiła telewizję i wyjechała za granicę, podróżując i skupiając się na swojej marce kosmetycznej, którą może rozwijać, nie będąc w kraju. Rusin mocno udziela się też w sieci, publikując rozmaite fotografie na Instagramie.

Zobacz też: Kinga Rusin wróci do TVN? "Oni za nią tęsknią, po cichu zazdroszczą"

Kinga Rusin nie do poznania. Dziennikarka przeszła metamorfozę [FOTO]

Niedawno zaprezentowała się swoim fanom w eleganckiej wersji. Gwiazda zadała szyku w koralowej sukni, jednak uwagę fanów przykuła nieco zmieniona twarz dziennikarki. Wielbiciele gwiazdy jednogłośnie przyznali, że Kinga wygląda znacznie młodziej.

"To pani? Jakoś tak inaczej", "ale sztos, wygląda pani jak dziewczynka", "myślałam, że kogoś pani udostępniła, super, świetnie pani wygląda" - pisali.

Niektórzy sugerowali, że dziennikarka poprawiła swoją urodę. "Bardzo inaczej, coś nie tak", "nowe usta, kości policzkowe" - czytamy.

Tymczasem Rusin nie przejmuje się złośliwymi komentarzami internautów, publikując kolejne fotografie z pięknych zakątków świata i próbując swoich sił w sportach wodnych, m.in. kitesurfingu. Kilka miesięcy temu razem z ukochanym uprawiała kitesurfing na Rodos.

"Maj na Rodos to raj! Spokój, cisza, wszystko kwitnie i pachnie, jest zielono, ptaki śpiewają, a jelenie podchodzą pod nasz dom. Sezon dopiero się rozkręca - cała plaża po „wietrznej” stronie, na której uprawia się kitesurfing, jest w zasadzie pusta! Po pracy zaczyna się szaleństw. Rozkładamy kajty i wskakujemy z Markiem na deski, żeby pościgać się na falach. Wczoraj wiało 26 węzłów! Wiatr i woda, potężne siły natury, których ujarzmianie daje moc i adrenalinę" - pisała Rusin jakiś czas temu.

Galeria
9 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS