Zamknij

Alicja Bachleda-Curuś pożegnała Piotr Woźniaka-Staraka. Kiedyś byli parą

Sylwia Wamej
23.08.2019 11:04

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Alicja Bachleda-Curuś opublikowała poruszający wpis, w którym pożegnała Piotra Woźniaka-Staraka. Aktorka była związana przed laty z producentem filmowym.

Piotr Woźniak-Starak
fot. Wojciech Stróżyk/ Reporter/ East News

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Pożegnała go Alicja Bachleda-Curuś

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Ciało producenta filmowego wyłowiono w czwartek rano. Dla wielu osób ze środowiska filmowego i show-biznesu jego śmierć jest szokiem. Mnóstwo gwiazd żegna Piotra Woźniaka-Staraka w mediach społecznościowych. Wzruszający wpis opublikowała również Alicja Bachleda-Curuś przed laty związana z filmowcem.

Są dwie drogi, aby przeżyć życie. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem. Druga to żyć tak, jakby cudem było wszystko. Piotruś, niech Bóg ma Cię w swojej opiece. Cyt: A. Einstein – napisała Alicja Bachleda-Curuś obok czarno-białego zdjęcia Piotra Woźniaka-Staraka. Alicja i Piotr byli razem przez dwa lata. Rozstali się w 2005 roku, jednak później wciąż mieli ze sobą kontakt. Widywani byli razem na wydarzeniach filmowych, m.in. festiwalu filmowym w Gdyni.

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Jego ciało wyłowiono z jeziora Kisajno

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Jego ciało grupa płetwonurków wyłowiła w czwartek rano. Piotr Woźniak-Starak kilka dni temu zaginął po tym, gdy w wyniku nieudanego manewru skrętu wypadł z motorówki do wody. Poszukiwania filmowca trwały kilka dni. W czwartek prokuratura potwierdziła oficjalnie, że mężczyzna znaleziony przez płetwonurków to Piotr Woźniak-Starak. 39-letni Piotr Woźniak Starak był znanym i cenionym producentem filmowym. Wyprodukował takie filmy jak m.in. „Sztuka kochania” i „Bogowie”. Był też założycielem firmy producenckiej Watchout Studio.

RadioZEt.pl/SW