Obserwuj w Google News

Aleksandra Szwed potwierdziła drugą ciążę? Najnowsze zdjęcie nie uciszy plotek [FOTO]

2 min. czytania
07.04.2021 11:49
Zareaguj Reakcja

Aleksandra Szwed opublikowała na Instagramie urocze zdjęcie z 6-letnim synem. Gwiazda pokazała, jak wyglądał ich wspólnie spędzony czas w Święta Wielkanocne. Ten kadr nie uciszy plotek o ciąży, które aktorka zapoczątkowała w Prima Aprilis.

Aleksandra Szwed
fot. Jacek Dominski/REPORTER/East News

Aleksandra Szwed spodziewa się drugiego dziecka? Ta wiadomość zaskoczyła fanów aktorki, która do tej pory nie zdradzała, że planuje powiększyć rodzinę. Tydzień temu w czwartek na profilu instagramowym gwiazdy pojawiło się jej zdjęcie w zaawansowanej ciąży. "Bo wiosną... brzuchy rosną!" - podsumowała krótko Szwed. Wpis został opublikowany 1 kwietnia, czyli w Prima Aprilis, dlatego część osób nie uwierzyła w informację o ciąży.

Choć internauci dopytywali, Aleksandra Szwed nie zdecydowała się wprost potwierdzić ciąży, ani nie przyznała, że to żart. Nic dziwnego, że teraz fani z uwagą przyglądają się wszystkim nowym zdjęciom, które publikuje aktorka. Ostatnia fotografia z pewnością nie uciszy plotek o kolejnym dziecku.

Zobacz także:  Aleksandra Szwed w zachwycającej kreacji. Uszyła ją sama. "Były chwile grozy"

Aleksandra Szwed jest w drugiej ciąży?

Tym razem na profilu Szwed pojawiło się zdjęcie z Wielkanocy. Widzimy na nim aktorkę, która pilnuje swojego 6-letniego syna podczas zabawy w ogrodzie. Wiele osób zwróciło uwagę na postawę gwiazdy. Aleksandra Szwed trzyma ręce skrzyżowane na piersi i zakrywa brzuch szeroką koszulą oraz dużym szalem. Czy w ten sposób stara się ukryć ciążę?

- Wczorajsze polowanie na prezenty od zająca ukryte w ogrodzie. Nikt nie mówił, że będzie łatwo... - dodała aktorka pod świątecznym postem.

Myślicie, że ciążowa sesja z Prima Aprilis nie była żartem?