Zamknij

Aleksandra Kwaśniewska po raz kolejny o bezdzietności. Mocne słowa córki prezydenta

22.11.2021 16:11

Aleksandra Kwaśniewska po raz kolejny wypowiedziała się na temat bezdzietności. Córka Aleksandra Kwaśniewskiego w rozmowie z Plejadą.pl zwróciła uwagę na kontrowersje wokół tego tematu.

Ola Kwaśniewska
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Aleksandra Kwaśniewska w wielu wywiadach podkreśla, że świadomie nie chce mieć dzieci. Córka Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich w wielu rozmowach zwraca uwagę na ten temat. Jakiś czas temu  powiedziała, że ona sama czuła się osamotniona w rozmowach z koleżankami, które są już mamami. Teraz w rozmowie z serwisem Plejada.pl zwróciła uwagę na postrzeganie bezdzietnych kobiet przez społeczeństwo.

Zobacz też: Ola Kwaśniewska kończy 40 lat. Tak się zmieniała [GALERIA]

Aleksandra Kwaśniewska po raz kolejny o bezdzietności. Mocne słowa córki prezydenta

"Kobiety, które nie mają dzieci, słyszą, że są dziwaczne, samolubne, wybrakowane. Że nie są "prawdziwymi kobietami". (...) A są też takie, które nie mogą mieć dzieci (...) ciągłe pytanie ich o to, kiedy powiększą rodzinę i dlaczego tego jeszcze nie zrobiły, powoduje, że jeszcze bardziej cierpią" - powiedziała w rozmowie z Plejadą Aleksandra Kwaśniewska.

Kwaśniewska zwróciła też uwagę na to, że nie każda kobieta posiada instynkt macierzyński.

"Wmawia się im, że będą żałowały tej decyzji, że na starość nikt im nie poda tej przysłowiowej szklanki wody. (...) Jest wiele badań, z których wynika, że część matek jest nieszczęśliwa. Zdecydowały się na potomstwo, bo czuły, że tak należy, bo rodzina je naciskała (...) Dziś są nieszczęśliwymi matkami, w efekcie, nieszczęśliwych dzieci" - podkreśliła.

Prywatnie Ola Kwaśniewska związana jest z muzykiem Kubą Badachem. Para pobrała się w 2012 roku.

loader