Zamknij

Aleksandra Kwaśniewska dostała nietypową propozycję współpracy. Zapytano ją o dziecko

29.09.2021 13:45

Aleksandra Kwaśniewska od dłuższego czasu mówi publicznie o tym, że świadomie zrezygnowała z macierzyństwa. Tymczasem jedna z firm zaproponowała jej współpracę, gdzie za zamian za reklamę zaoferowano jej lekcję próbną dla... jej dziecka. Kwaśniewska w swoim stylu skomentowała propozycję firmy.

Ola Kwaśniewska
fot. Tricolors/ East News

Aleksandra Kwaśniewska publicznie i otwarcie mówi o tym, że świadomie zrezygnowała z macierzyństwa. Jej wypowiedź za każdym razem odbija się szerokim echem, również w mediach. Kwaśniewską wspiera jednak mnóstwo kobiet, które podobnie jak ona, decydują się świadomie nie mieć dzieci.

Zobacz też: Ola Kwaśniewska kończy 40 lat. Tak się zmieniała [GALERIA]

Aleksandra Kwaśniewska dostała nietypową propozycję współpracy. Zapytano ją o dziecko

Córka Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich podzieliła się ostatnio ze swoimi fanami historią od pewnej firmy, która popełniła faux pas i w zamian za reklamę zaproponowała darmową lekcję angielskiego dla jej dziecka.

Ola Kwaśniewska w swoim stylu skomentowała nietaktowną ofertę jednej z firm. Na jednym z nagrań na Insta Stories pokazała, jak uczy angielskiego swoją suczkę Lulę. Przy okazji Kwaśniewska zdradziła też treść nietaktownej oferty.

How do you do? - zapytała swojego psa. "Nada się" - żartowała w rozmowie z fanami.

Ola bardzo często porusza na swoim Instagramie temat świadomej rezygnacji z macierzyństwa. Jak wyjaśnia, nie zawsze czuje się rozumiana przez otoczenie w związku z tym tematem. W jednym z wywiadów zdradziła, że często czuła się samotna w rozmowach z przyjaciółkami, które zostały matkami.

loader