Obserwuj w Google News

Agnieszka Woźniak-Starak przejmie firmę męża? Jest komentarz

Maciej Friedrich
2 min. czytania
20.09.2019 15:48
Zareaguj Reakcja

Piotr Woźniak-Starak po swojej tragicznej śmierci pozostawił między innymi świetnie prosperujące studio filmowe Watchout Productions. Według medialnych doniesień firmę po zmarłym mężu chce przejąć Agnieszka Woźniak-Starak. Sytuacje skomentował jeden z przyjaciół rodziny.

Agnieszka Woźniak-Starak przejmie firmę męża? Jest komentarz
fot. VIPHOTO/East News

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka była jednym z najgłośniejszych wydarzeń ostatniego miesiąca. Uznany producent filmowy i mąż gwiazdy TVN Agnieszki Woźniak-Starak wypadł z łódki jeziorze Kisajno. Jego ciało zostało wyłowione pięć dni później. Odejście Piotra było ogromnym ciosem nie tylko dla najbliższych 39-latka, ale dla całego światka filmowego i telewizyjnego. Żegnały go największe gwiazdy show-biznesu

Piotr Woźniak-Starak był założycielem studia filmowego Watchout Productions, które pracowało między innymi nad doskonale przyjętym filmem "Bogowie" z Tomaszem Kotem. W mediach pojawiła się informacja, że po śmierci męża schedę po nim chce przejąć Agnieszka Woźniak-Starak.

Agnieszka Woźniak-Starak przejmie firmę Piotra Woźniaka-Staraka?

Według "Super Expressu", Agnieszka Woźniak-Starak pragnie zająć się studiem po śmierci męża. Z tego powodu miała pojawić się na festiwalu filmowym w Gdyni, na pokazie ostatniego filmu Piotra.

Agnieszka już dawno wspominała, że chce pracować z mężem. Teraz planuje zająć jego miejsce i poświęcić się firmie - czytamy w "Super Expressie".

Wydaje się jednak, że informatorzy dziennika otrzymali błędne informacje. Podczas festiwalowej konferencji przyjaciel rodziny Staraków, Krzysztof Tereja, skomentował medialne doniesienia jednoznacznie.

Obejmę funkcję szefa studia. Strategia jest już wyznaczona. Kolejny film złożony jest już w PISF. W przygotowaniu jest też serial i film biograficzny. Jedna osoba z obecnego studia wejdzie do zarządu. Więcej zmiany osobowych nie przewidujemy - podsumował.

Sama Agnieszka Woźniak-Starak nie odniosła się do informacji opublikowanych przez "Super Express".

Agnieszka Woźniak-Starak pocieszyła fankę po stracie męża. Wpis wzrusza do łez

RadioZET.pl/se.pl/MF