Obserwuj w Google News

Agnieszka Litwin ma raka. Gwiazda kabaretu Jurki pokazała zdjęcie po operacji [FOTO]

2 min. czytania
18.02.2022 14:48

Agnieszka Litwin, gwiazda zielonogórskiego kabaretu Jurki, ma raka. Dodała zdjęcie po kolejnej operacji i poinformowała, jak się czuje. Wcześniej, w październiku 2021 roku, przeszła pierwszy poważny zabieg.

Agnieszka Litwin
fot. Foto Olimpik/REPORTER/East News

Agnieszka Litwin na początku października ubiegłego roku poinformowała o wykryciu guza piersi. Najpierw wyczuła go poprzez samobadanie, a potem diagnozę potwierdził lekarz. Występy kabaretu zaczęły być odwoływane, a przyjaciele oraz fani zaczęli ją mocno wspierać. Okazało się, że guz jest złośliwy.

W listopadzie zaczęła radioterapię. Humor jej nie opuszcza: na bieżąco relacjonuje na Instagramie, co się u niej dzieje. Na przemian pokazuje wyprawy do szpitala, bieg codziennego życia oraz chwali się swoimi dziełami.

Zobacz także:  Agnieszka Litwin ma raka. Gwiazda kabaretu Jurki walczy z nowotworem. "Ja go wykryłam"

Agnieszka Litwin ma raka. Jest już po operacji

- Pozdrawiam z Opolskiego Centrum Onkologii w Opolu. Jutro operacja i wracam powoli, jak tylko dojdę do siebie, gdzieś mnie tam wypatrzycie pewnie. Udanego wtorku, pierś do przodu, głowa do góry i dużo śmiechu. Nie dajcie się, trzymajcie się i [...] badajcie się – napisała Agnieszka Litwin kilka dni temu.

Teraz jest już po operacji. Po uśmiechu na zdjęciu oraz deklaracji w opisie można stwierdzić, że wszystko poszło po myśli lekarzy i samej artystki. Koleżanki z branży oraz fani zasypali ją komentarzami pełnymi serduszek.

- Dzień dobry, wszystko dobrze kochani, dziękuję Wam wszystkim za wsparcie z całego serca – napisała artystka po udanym zabiegu.

- Aguś. Ps. I pamiętaj, na co się ugadałyśmy! - napisała Katarzyna Zielińska, dodając wiele serduszek.

- Pani Anieszko, jest Pani niesamowitą i wyjątkową osobą, bardzo waleczną z pozytywnym nastawieniem. Bardzo wiele można się od Pani nauczyć. Dziękuję za dobre wieści i Pani samopoczuciu. Życzę samych dobrych dni – czytamy

Redakcja poleca

- Kamień z serca. Chociaż nie znam Pani prywatnie, to bardzo się martwiłam – napisała jedna z fanek.

- Ja po prawie 30 latach pracy na scenie, muszę się teraz zająć tylko sobą i moim zdrowiem. Życzcie mi sił, radości i zdrowia, czego i ja wam najbardziej życzę. A i kochani, badajcie się, nie lekceważcie, jeśli coś was niepokoi w waszym organizmie – apeluje Agnieszka Litwin.

Polskie gwiazdy
10 Zobacz galerię
fot. East NEWS