Zamknij

Agnieszka Kaczorowska jest w ciąży. Aktorka opublikowała zdjęcie z ciążowym brzuszkiem

Redakcja
02.01.2019 12:07

Agnieszka Kaczorowska kilka miesięcy temu bawiła się na swoim weselu. Z kolei w Nowy Rok podzieliła się z fanami kolejną radosną nowiną. Gwiazda serialu "Klan" i jej mąż Maciej Pela spodziewają się dziecka.

Agnieszka Kaczorowska jest w ciąży. Aktorka opublikowała zdjęcie z ciążowym brzuszkiem
fot. Bartosz Krupa/Dzien Dobry TVN/East News

Agnieszka Kaczorowska to aktorka doskonale znana widzom z roli Bożenki w serialu "Klan". Jednak obecnie realizuje się w swojej drugiej pasji, jaką jest taniec. Agnieszka z parkietem związana była od szóstego roku życia. Na swoim koncie ma między innymi pierwsze miejsce na Mistrzostwach Świata w tańcu w stylu latynoamerykańskim. Jest również właścicielką szkoły tańca. To właśnie tam w czerwcu 2017 roku poznała Macieja Pelę. Związek pary rozwijał się bardzo szybko i we wrześniu 2018 roku Agnieszka i Maciej wzięli ślub w słonecznej Toskanii. Już wtedy internauci podejrzewali, że aktorka może być w ciąży. Jak się okazuje, ich podejrzenia nie były bezpodstawne.

ZOBACZ: Kulisy ślubnej sesji Agnieszki Kaczorowskiej

Agnieszka i Maciej
fot. Instagram:@agakaczor

Agnieszka Kaczorowska jest w ciąży

Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się w Sylwestra wspólnym zdjęciem z ukochanym i poinformowała fanów, że w 2019 roku na świat przyjdzie jej dziecko. Na fotografii wyraźnie widać zaokrąglony brzuch aktorki.

- Dziś świętujemy radosną nowinę. Jesteśmy wdzięczni za piękny rok, który właśnie mija. Jednocześnie nie możemy się doczekać tego, co wydarzy się w tym, który zaraz zaczniemy... W 2019 dołączy do nas małe Pelątko i spełni nasze skryte marzenie. Na pewno przyniesie ze sobą też dużo wyzwań...Jesteśmy na nie gotowi i choć momentami trochę przerażeni, to przede wszystkim bardzo szczęśliwi! Dziękujemy za wszystkie życzenia, które od Was otrzymujemy, ale teraz najważniejsze, aby Pelątko było zdrowe...tego nam Kochani życzcie! - napisała aktorka na Instagramie.

Oczywiście pod zdjęciem niemal natychmiast pojawiły się komentarze ucieszonych fanów. Agnieszka i Maciej otrzymali liczne gratulacje i życzenia, do których się dołączamy.

ZOBACZ TEŻ: Agnieszka Kaczorowska odbiła Macieja Pelę koleżance?

RadioZET.pl/MF