Zamknij

Agnieszka Hyży znowu ma koronawirusa. Równo rok temu przechodziła COVID-19

23.03.2021 10:57

Agnieszka Hyży drugi raz mierzy się z koronawirusem. Znana prezenterka Polsatu przyznała, że dokładnie rok temu po raz pierwszy "ubrała koronę". Teraz znów przechodzi zakażenie, o czym poinformowała swoich obserwatorów na Instagramie.

Agnieszka Hyży
fot. Adam Jankowski/REPORTER/East News

Agnieszka Hyży podzieliła się z fanami przykrą wiadomością. Okazuje się, że pandemia COVID-19 boleśnie daje jej o sobie znać. Dziennikarka po raz drugi zaraziła się koronawirusem. Prezenterka związana z telewizją Polsat opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym zamieściła grafikę z koroną. To oczywiście nawiązanie do nazwy wirusa, który po raz kolejny ją zaatakował.

Zobacz także: Agnieszka Hyży pokazała teściową. "Sporo potrafimy sobie wzajemnie wybaczyć" [FOTO]

Agnieszka Hyży walczy z koronawirusem w swoje urodziny

Agnieszka Hyży pod wymownym zdjęciem wyjaśniła obserwatorom na Instagramie, że już drugi raz przechodzi koronawirusa. Pierwszy raz zaraziła się równo rok temu. Teraz choroba dotknęła ją przy okazji 36. urodzin, które obchodziła 19 marca. Prezenterka Polsatu nie mogła zorganizować przyjęcia i świętować tego dnia z bliskimi.

- Rok temu pierwszy raz "ubrałam" KORONĘ w swoje urodziny... pół żartem pół serio, by nie kojarzyła się tylko z jednym. Nie sądziłam ze dokładnie 12 miesięcy później, 19 marca "ubiorę" ją znów, ponownie z tego samego powodu. Nie spotkam się z bliskimi, nie będzie tradycyjnych urodzin, nie będzie tak, jak chciałabym i jak planowałam - wyznała Hyży.

Żona Grzegorza Hyżego dodała, że minione miesiące całkiem zmieniły jej życie. Nie było łatwo - gwiazda musiała od nowa ułożyć swoje plany prywatne i zawodowe.

- Ostatni rok wszystkim nam pokazał, że plany i marzenie czasem przegrywają z okolicznościami, na które dużego wpływu nie mamy i nad którymi nie panujemy. Przetrwałam COVID, doświadczyłam lockdownu, układałam na nowo wszystkie plany zawodowe i prywatne, godziłam się z ograniczeniami, upadkami, musiałam się z wieloma "rzeczami" pożegnać na zawsze i wiele odkryć na nowo. Niektórzy pokazali swoje prawdziwe oblicze, rozczarowali i skrzywdzili, po to by inni mogli uratować, wykazać się empatią i ludzką postawą. Dużo jak na jeden rok. I dziś już wiem, że ten kolejny rok mojego życia, będzie pod wieloma aspektami rewolucją i trzęsieniem ziemi - podsumowała.

Fani w komentarzach złożyli prezenterce życzenia z okazji urodzin. W szczególności życzyli szybkiego powrotu do zdrowia. My również się do nich przyłączamy!