Obserwuj w Google News

53-letnia Naomi Campbell znów została mamą. Zdradziła płeć dziecka

2 min. czytania
30.06.2023 08:11
Zareaguj Reakcja

Naomi Campbell została mamą po raz drugi. 53-letnia modelka o radosnej nowinie poinformowała na Instagramie. Zdradziła też płeć dziecka.

Naomi Campbell została mamą po raz drugi
fot. Anthony Behar/Sipa USA/East News

Naomi Campbell przywitała na świecie swoje kolejne dziecko. Modelka po raz pierwszy została mamą w wieku 51 lat, co wywołało pewne kontrowersje, ale przeważały zachwyty oraz gratulacje. Po dwóch latach doczekała się następnej pociechy. O ile modelka chętnie pochwaliła się swoim szczęściem, to pewne rzeczy woli trzymać w tajemnicy.

Do tej pory nie wiadomo, kto dokładnie jest ojcem jej dzieci. Mówi się, że Naomi Campbell spotyka się z pewnym Amerykaninem od 2019 roku, ale mocno dba o jego prywatność. Nie wiadomo nawet, jak mężczyzna ma na imię. Nie potwierdziła też, czy to on jest ojcem jej pierwszego dziecka.

Zobacz także:  Wersow pokazała film z porodu i ujawniła twarz córki. „Jest do ciebie podobna!”

Naomi Campbell po raz drugi została mamą

Kiedy Naomi Campbell dwa lata temu została mamą, pojawiły się domysły, że modelka skorzystała z usług surogatki. - nie urodziła dziewczynki sama. Dziś po raz kolejny media sugerują, że 53-latka znów skusiła się na podobne rozwiązanie.

- Ona nie została adoptowana. Jest moim dzieckiem – mówiła Naomi o córce. Dziewczynka pojawiła się na najnowszym zdjęciu, na którym trzyma za rączkę młodszego brata. Modelka ma synka!

Redakcja poleca

- Moja mała kruszynko, wiedz, że jesteś uwielbiany ponad miarę, otoczony miłością od chwili, w której zaszczyciłeś nas swoją obecnością. Prawdziwy dar od Boga, błogosławieństwo. Witaj chłopczyku. Nigdy nie jest za późno, aby zostać matką – napisała modelka na Instagramie.

- Gratulacje Omi! - napisała Donatella Versace.

- Naomi! Wielkie gratulacje! - skomentowała Kelly Rowland.

Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska