Obserwuj w Google News

30 urodziny Marianny Schreiber. "Moje marzenia cały czas się spełniają"

2 min. czytania
18.11.2022 15:46
Zareaguj Reakcja

Marianna Schreiber skończyła 30 lat. Na Instagramie zamieściła czuły wpis, w którym zdradziła, czego sobie życzy. W komentarzach zaroiło się od ciepłych słów.

30 urodziny Marianny Schreiber. "Moje marzenia cały czas się spełniają"
fot. Piotr Molecki/East News

Od żony posła, przez uczestniczkę "Top Model" aż do kontrowersyjnej gwiazdy internetu. Marianna Schreiber przeszła w ostatnim czasie naprawdę długą drogę. Na każdym jej etapie towarzyszyli jej internauci, a grono jej obserwatorów wciąż się powiększa.

Zobacz także: Marianna Schreiber narzeka na "polską mentalność". Wbiła szpilę Kaczyńskiemu

Marianna Schreiber — mąż, kariera, kontrowersje

Marianna Schreiber urodziła się 18 listopada 1992 roku. Od 2015 roku jest żoną działacza politycznego Łukasza Schreibera. Jak donosi SuperExpress początkowo Marianna wcale nie interesowała się polityką. Najwidoczniej dopiero małżeństwo i pierwsze sukcesy wybranka zmotywowały ją do zabierania głosu w ważnych (jej zdaniem) społecznie sprawach.

W 2018 roku Schreiber sfotografowała dziewczynę z tęczową torebką na kolanach. Zdjęcie to wylądowało w sieci, a sama zainteresowana opatrzyła je podpisem "won z mojego miasta...". Informacja o wulgarnym wpisie wypłynęła ponownie, gdy w 2021 roku Marianna Schreiber stawała w szranki w programie "Top Model". Sprawą zainteresował się wówczas Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.

Marianna Schreiber kilkukrotnie wyraziła skruchę i przeprosiła za swój wpis. A później skupiła się na rozwoju swojej internetowej kariery.

Schreiber jest zaangażowana w sprawy polityczne oraz społeczne, czemu wyraz daje m.in. poprzez "utwory" zamieszczane w serwisie YouTube. Jej piosenka o tytule "Polityczny dramat" została wysłuchana ponad 150 tysięcy razy.

Udział w "Top Model" i działalność w sieci sprawiły, że Marianna Schreiber zdobyła uznanie niektórych internautów. Jej profil na Instagramie obserwuje dziś prawie 30 tysięcy osób.

Redakcja poleca

30 urodziny Marianny Schreiber

To właśnie ci, którzy obserwują ją w mediach społecznościowych, mogli jako pierwsi przeczytać wzruszający urodzinowy post Marianny.

Mamo i Tato! Dziękuję, że daliście mi życie! — zaczęła swój wpis Schreiber.

W dalszej części posta przyznała, że choć skończyła 30 lat, wciąż czuje się "młodą mamą". Podziękowała też swoim wiernym fanom za wsparcie, bez którego nie byłaby aż tak szczęśliwa.

A Wam dziękuję za każde słowo wsparcia i obecność! Bez Was nie byłabym aż tak często uśmiechnięta! — napisała.

Trzydzieści lat to wcale nie tak wiele. Marianna Schreiber ma przed sobą całe życie i z pewnością jeszcze nie raz nas zaskoczy.

Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl, Plejada.pl