Obserwuj w Google News

14-latek zabił człowieka, by bronić matkę. Nicki Minaj zamierza opłacić jego studia

2 min. czytania
28.06.2023 15:53
Zareaguj Reakcja

Nicki Minaj postanowiła wesprzeć 14-latka, który zabił mężczyznę, znęcającego się nad jego matką. Raperka zamieściła na Instagramie wpis, w którym pochwaliła brawurę nastolatka i zasugerowała, że pokryje koszty związane z jego wyższą edukacją.

14-latek zabił człowieka, by bronić matkę. Nicki Minaj zamierza opłacić jego studia
fot. Rex Features/East News, Youtube: Chicago Police - Homicide - 11600 Block of South Halsted St. - 6/18/23 - JG306414

Nicki Minaj raczej nie kojarzy się z działalnością charytatywną. Dla niektórych jest wręcz osobą, od której należy trzymać się z daleka. Niedawno informowaliśmy, że sąsiedzi domagają się jej eksmisji ze względu na kryminalną przeszłość jej męża.

Teraz raperka najwyraźniej postanowiła pokazać, że interesuje się losem innych. Zaangażowała się w głośną sprawę, która wstrząsnęła mieszkańcami Chicago.

Redakcja poleca

Nastolatek zabił mężczyznę. Zrobił to w obronie matki

Carlishia Hood i jej syn zostali oskarżeni o morderstwo pierwszego stopnia po tym, jak nastolatek zastrzelił 32-letniego Jeremy’ego Browna. Do incydentu doszło 18 czerwca w jednej z restauracji w Chicago. Pomiędzy Hood i Brownem doszło do sprzeczki, która doprowadziła do rękoczynów. 32-latek wielokrotnie uderzył kobietę w głowę. Wtedy interweniował jej syn. 14-latek postrzelił mężczyznę. Zrobił to w obronie matki.

Zdaniem oskarżycieli Hood zaczął uciekać, ale matka kazała synowi go zastrzelić. Ostatecznie sąd oddalił wszystkie zarzuty pod adresem kobiety i jej syna, uzasadniając swoją decyzję brakiem dowodów. W efekcie Hood pozwała miasto i kilku policjantów za nieuzasadnione aresztowanie i spowodowanie „cierpienia emocjonalnego”.

Nicki Minaj pochwala postawę 14-latka, który stanął w obronie matki

Od kilku dni po amerykańskiej stronie internetu toczy się głośna dyskusja na temat zdarzenia, do którego doszło na terenie Chicago. Nicki Minaj sięgnęła po Instagrama, by poinformować, że jej zdaniem ani kobieta, ani jej syn nie zrobili nic złego.

„Chłopak, który wyciągnął spluwę, kiedy dorosły facet okładał jego matkę pięściami, jakby była MĘŻCZYZNĄ, jest prawdziwym bohaterem” – stwierdziła Minaj.

Dodała, że chętnie wesprze edukację młodego mężczyzny, jeżeli ten zdecyduje się na podjęcie studiów. „Jeżeli chce pójść na studia, chętnie pomogę. To coś, co każdy syn powinien był zrobić dla swojej MATKI. Ona wychowała zaje**stego dzieciaka i powinna być dumna” – oceniła raperka.

Jej zdaniem zajście skończyło się w ten sposób dzięki interwencji sił wyższych. „Bóg wiedział, że tego dnia zostanie zaatakowana, zanim ona wiedziała, i upewnił się, że będą mieli ochronę w gotowości” – dodała.

Nicki Minaj chce zaplacić za studia nastolatka, który zabił człowieka w obronie matki
fot. Intagram: @nickiminaj

Źródła: RadioZET.pl/TMZ.com