Obserwuj w Google News

Wiemy, kim jest nowy adorator Julii Wieniawy. Jej serce skradł znany raper

2 min. czytania
10.07.2024 14:31

Julia Wieniawa ma nowego partnera? Gwiazda została przyłapana na czułościach z tajemniczym mężczyzną. Teraz wyszło na jaw, kim jest nowy adorator Julii Wieniawy. Aktorka i piosenkarka zaczęła spotykać się ze znanym raperem.

Julia Wieniawa
fot. Instagram (@juliawieniawa)

Julia Wieniawa przyłapana ze znanym raperem. To jej nowy partner?

Julia Wieniawa ledwo potwierdziła rozstanie z Nikodemem Rozbickim, a paparazzi od razu przyłapali ją na czułościach z tajemniczym mężczyzną. Gwiazda niechętnie mówi o swoim życiu prywatnym, dlatego trudno stwierdzić, kiedy zakończyła związek z Nikodemem Rozbickim. Menadżerka aktora potwierdziła, że przebywa on na studiach w Stanach Zjednoczonych. Według plotek parze nie udało się wytrwać w związku na odległość. Wydaje się, że Julia Wieniawa chyba już pogodziła się z rozstaniem. W nowym singlu „Sobą tak” piosenkarka śpiewa, że „letni wiatr rozwiał w niej cały smutek”. Nic więc dziwnego, że wszyscy zaczęli podejrzewać, że nowy utwór opowiada o jej rozstaniu z Nikodemem Rozbickim. Tymczasem dziennikarzom Jastrząb Post udało się dotrzeć do tożsamości tajemniczego towarzysza Julii Wieniawy.

Kim jest nowy adorator Julii Wieniawy? Przyłapali ją ze znanym raperem

Julia Wieniawa chyba już nie rozpacza po rozstaniu z Nikodemem Rozbickim. Słuchając „Sobą tak”, ma się wrażenie, że najgorsze gwiazda ma już za sobą. Świadczy o tym także fakt, że ostatnio piosenkarka była widziana w towarzystwie tajemniczego mężczyzny. Para spędziła miłe chwile w gronie znajomych. - Widać, że się świetnie bawili w swoim towarzystwie, a Julia nie wyglądała na osobę załamaną rozstaniem. Mężczyzna pozwalał sobie na dosyć czułe gesty. Flirtowali ze sobą - miał powiedzieć informator Świata Gwiazd.

Redakcja poleca

Z kolei źródło Super Expressu dostrzegło, że Julia Wieniawa „wdzięczyła się do jednego z mężczyzn”. - Ok. 2.30 odłączyli się od towarzystwa i objęci ruszyli w kierunku Emilii Plater. Tam zniknęli w jednym z lokali - miał zdradzić jeden z przechodniów. W końcu wyszło na jaw, kim jest nowy adorator Julii Wieniawy. Według informacji Jastrząb Post serce wokalistki skradł raper Skip. Muzyk tworzy artystyczny duet z producentem Awgsem. Ich projekt Miętha to mieszanka rytmów R&B, soulu i hip hopu.

Twórczość Skipa i Awgsema została doceniona przez polską publiczność oraz branżę artystyczną. Zaufaniem obdarzyły ich między innymi Sanah i Margaret, które nagrały z nimi wspólne numery. Możliwe, że Julię Wieniawę i Skipa połączyła wspólna pasja. Póki co nie wiadomo, czy piosenkarka i raper jedynie się spotykają, czy tworzą stały związek. Nie da się jednak ukryć, że podczas ich wspólnego wyjścia na miasto para nie szczędziła sobie czułości. Zakochani obejmowali się i świetnie bawili się w swoim towarzystwie.

Źródło: Radio ZET/Jastrząb Post/Świat Gwiazd/Super Express

Nie przegap