Obserwuj w Google News

Julia Wieniawa wydała nowy singiel. Śpiewa o rozstaniu z Nikodemem Rozbickim?

2 min. czytania
10.07.2024 11:55

Julia Wieniawa rozstała się z Nikodemem Rozbickim. Krótko po zakończeniu związku z aktorem gwiazda zapowiedziała wydanie nowego singla. O czym opowiada utwór „Sobą tak”? Czy Julia Wieniawa śpiewa o rozstaniu z Nikodemem Rozbickim?

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki
fot. VIPHOTO/East News, Artur Zawadzki/East News

Dlaczego Julia Wieniawa rozstała się z Nikodemem Rozbickim? Znamy powód

Julia Wieniawa potwierdziła rozstanie z Nikodemem Rozbickim. Czteroletni związek gwiazd miał swoje wzloty i upadki, ale zakochanym zawsze udawało się dojść do porozumienia. Przeciwności losu pokonali nawet w 2022 roku, gdy ogłosili rozstanie. Niedługo później znowu byli razem i musieli uciekać przed paparazzi, którzy co rusz przyłapywali ich na czułościach na mieście. Niestety dwa lata później relacja Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego przeszła do historii. Według plotek parze nie udało się utrzymać związku na odległość. Teraz Julia Wieniawa wydała nowy singiel. Czy „Sobą tak” opowiada o rozstaniu z Nikodemem Rozbickim?

Julia Wieniawa wydała singiel „Sobą tak”. Śpiewa o rozstaniu z Nikodemem Rozbickim?

Julia Wieniawa rozwija nie tylko karierę aktorską, ale cały czas skupia się także na tworzeniu nowej muzyki. Piosenkarka ma na koncie kilka znanych hitów takich jak „Na zawsze”, „Nie muszę” czy „Zabierz tę miłość” oraz debiutancki album „Omamy”. Teraz gwiazda powraca z nowym singlem „Sobą tak”. Czy piosenka opowiada o rozstaniu Julii Wieniawy z Nikodemem Rozbickim?

Redakcja poleca

Artyści często rozliczają się z przeszłością w swoich piosenkach. Nierzadko śpiewają o swoich związkach i zawodach miłosnych. Nie inaczej może być w przypadku Julii Wieniawy. Choć piosenkarka nie potwierdziła, że „Sobą tak” opowiada o zakończeniu jej związku z Nikodemem Rozbickim, trudno nie doszukać się w tekście fragmentów nawiązujących do obecnej sytuacji w życiu wokalistki.

Już na samym początku Julia Wieniawa zapewnia, że „letni wiatr rozwiał w niej cały smutek”. - Czuję, że mogę więcej, nic nie muszę. Lekko tak unoszę się nad ziemią, lubię ten stan” - informuje nas podmiot liryczny w utworze „Sobą tak”. Czyżby więc Julia Wieniawa zdążyła już pogodzić się z przykrym rozstaniem? Ostatnio paparazzi przyłapali ją na mieście w towarzystwie tajemniczego mężczyzny. W „Sobą tak” słyszymy też inne przemyślenia piosenkarki.

Oglądaj

- Teraz dobrze wiem, że wszystko było po coś. Widać tak to jest, uwierz mi na słowo. Trochę to trwało, lecz jestem tu i lepiej jest. Jeszcze nigdy się nie czułam sobą tak. (…) Patrzę na drogę za mną, było tyle dobrych rad, ja słuchałam zawsze siebie. Tak już mam - śpiewa Julia Wieniawa, jakby dając nam znać, że najgorsze ma już za sobą. Piosenkarka niechętnie mówi o swoim życiu prywatnym. Czyżby właśnie podzieliła się z fanami swoimi przemyśleniami za pośrednictwem muzyki? „Sobą tak” jest już dostępne do odsłuchu, a wkrótce będzie miał też premierę teledysk do utworu.

Źródło: Radio ZET

Nie przegap