Obserwuj w Google News

Julia Wieniawa zapomniała, że jest na wizji. Puściła wiązankę wulgaryzmów

2 min. czytania
19.05.2024 19:31

Julia Wieniawa dała się ponieść emocjom i po finale „Mam Talent!” pozwoliła sobie na ostre podsumowanie programu. Problem w tym, że cały czas była na wizji i wszyscy mogli usłyszeć wiązankę wulgaryzmów płynących z ust jurorki show. 

Wpadka Julii Wieniawy po finale Mam talent
fot. screen/tiktok

Wpadka Julii Wieniawy po finale „Mam Talent!”

15. edycja nowego, odświeżonego „Mam Talent!” dobiegła już końca. Na ekranach zobaczyliśmy nową szatę graficzną, nowych prowadzących i nowy skład jury. Propogram poprowadzili Agnieszka Woźniak-Starak i Janek Pirowski. Za stołem oceniających obok Agnieszki Chylińskiej zasiadł Marcin Prokop i Julia Wieniawa

Zobacz także

O ile Chylińska i Prokop z „Mam Talent!” znają się bardzo dobrze już od ponad dekady, o tyle Julia Wieniawa w show dopiero zadebiutowała. I wywołało to w niej całą masę emocji, czemu upust dała za kulisami zaraz po finale. Aktorka myślała, że kamery nie widzą, tego, co się dzieje, jednak w rzeczywistości wszystko szło na wizji. 

Redakcja poleca

Julia Wieniawa przeklęła w „Mam Talent!” 

Aktorka przytuliła się do Pirowskiego i rzuciła z radością sympatyczne: „Za*ebiście, ku*wa, ro*jebaliśmy to”. Osoba zza kamery musiała uświadomić gwiazdę, że jest nagrywana, bo ta zawstydzona położyła dłonie na ustach i wybałuszyła oczy. Agnieszka Woźniak-Starak próbowała kontynuować pracę, ale uśmiech mocno cisnął się jej na usta. 

Przypomnijmy, że ostatnio byliśmy świadkami innego incydentu z wulgaryzmami na wizji w tle. Reporter „Panoramy” w nerwach rzucił soczyste „ku*wa” podczas realizacji na żywo i choć przeprosił, nie uchroniło to go od poniesienia konsekwencji. Wirtualne Media nieoficjalnie podały, że mężczyzna został zawieszony.

Źródło: Radio ZET/Snapchat

Nie przegap