Obserwuj w Google News

Julia Wieniawa ma nowego partnera? Przyłapali ich na czułościach na mieście

2 min. czytania
09.07.2024 10:50

Julia Wieniawa zakończyła związek z Nikodemem Rozbickim. Gwiazda potwierdziła rozstanie, a niedługo później została przyłapana na czułościach z nowym partnerem. To przelotna znajomość, czy początek poważnej relacji?

Julia Wieniawa
fot. Artur Zawadzki/East News

Julia Wieniawa rozstała się z Nikodemem Rozbickim. Przyłapali ją z innym mężczyzną

Julia Wieniawa ma za sobą kilkuletni związek Nikodemem Rozbickim. Po raz pierwszy para rozstała się w 2022 roku, lecz ich uczucie było na tyle silne, że aktorzy pokonali kryzys i wrócili do siebie po krótkiej przerwie. Niestety niedawno Julia Wieniawa potwierdziła, że definitywnie zakończyła relację z Nikodemem Rozbickim. Według plotek nie udało im się utrzymać związku na odległość. Menadżerka gwiazdora potwierdziła, że obecnie przebywa on na studiach aktorskich w Stanach Zjednoczonych. Z kolei Julia Wieniawa cały czas rozwija karierę w Polsce, ale znajduje też czas na drobne przyjemności. Paparazzi przyłapali ją na romantycznym wyjściu z tajemniczym mężczyzną. To nowy partner czy zwykły znajomy?

Julia Wieniawa przyłapana na romantycznym spotkaniu z tajemniczym mężczyzną

Plotki o nowej romantycznej relacji Julii Wieniawy pojawiały się w sieci już od jakiegoś czasu. Po potwierdzeniu informacji o rozstaniu gwiazdy z Nikodemem Rozbickim media zaczęły łączyć ją z tajemniczym mężczyzną. Julia Wieniawa miała z nim spędzić miłe chwile w gronie znajomych. - Bawiła się ze znajomymi, ale wyszła z adoratorem. Widać, że się świetnie bawili w swoim towarzystwie, a Julia nie wyglądała na osobę załamaną rozstaniem. Mężczyzna pozwalał sobie na dosyć czułe gesty. Flirtowali ze sobą — miał powiedzieć informator Świata Gwiazd.

Redakcja poleca

Doniesienia o romantycznym wypadzie na miasto Julii Wieniawy pokrywają się z relacją źródeł Twojego Imperium, które także widziały aktorkę w objęciach pewnego mężczyzny. - Wieniawa rozmawia z kimś ukrytym za filarem i ta rozmowa wprawiała ją w doskonały nastrój - po prostu nie potrafiła powstrzymać śmiechu. Później aktorka rozmawiała w kilkuosobowym gronie, przytulając się serdecznie do jednej osoby. Wreszcie Wieniawa opuściła imprezę w towarzystwie wyższego mężczyzny, któremu ręce wyraźnie się do niej kleiły — można było przeczytać w tygodniku.

Spekulacje na temat nowego obiektu westchnień Julii Wieniawy przerwała publikacja Super Expressu. Tabloid dotarł do romantycznych zdjęć aktorki z tajemniczym mężczyzną. - Julia bawiła się w restauracji z grupką znajomych. Wszyscy byli w dobrych humorach i widać, że się znali. Aktorka wdzięczyła się do jednego z mężczyzn. Ok. 2.30 odłączyli się od towarzystwa i objęci ruszyli w kierunku Emilii Plater. Tam zniknęli w jednym z lokali — miał zdradzić w rozmowie z SE jeden z przechodniów. Na razie nie wiadomo, kim jest nowy towarzysz Julii Wieniawy i jaki charakter ma ich relacja.

Źródło: Radio ZET/Świat Gwiazd/Twoje Imperium/Super Express

Nie przegap