Obserwuj w Google News

Viki Gabor wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami”? Ewa Kasprzyk się wygadała

2 min. czytania
09.07.2024 10:04

Ewa Kasprzyk udzieliła wywiadu o nadchodzącej edycji „Tańca z Gwiazdami”. Niespodziewanie jurorka zdradziła, kto może pojawić się na parkiecie Polsatu. Aktorka ujawniła, że uczestniczką „Tańca z Gwiazdami” może zostać Viki Gabor.

Ewa Kasprzyk, Viki Gabor
fot. Aliaksandr Valodzin/East News, Wojciech Olkusnik/East News

Viki Gabor zatańczy w „Tańcu z Gwiazdami”? Ewa Kasprzyk puściła parę z ust

Taniec z Gwiazdami” powrócił na ekrany z 14. edycją i cieszył się ogromną popularnością wśród widzów. Wszystko dzięki skompletowaniu iście gwiazdorskiego składu uczestników. Nic więc dziwnego, że podczas przygotowań do 15. sezonu „Tańca z Gwiazdami” producenci dwoją się i troją, by powtórzyć sukces poprzednich odcinków. Na liście potencjalnych uczestników, póki co, znaleźli się Karolina Gilon, Filip Bobek, Maciej Zakościelny, Majka Jeżowska, Julia Żugaj i Mariusz Czerkawski. Niestety z udziału w 15. edycji „Tańca z Gwiazdami” musiała zrezygnować Blanka. Jej miejsce może jednak zająć Viki Gabor. O wszystkim opowiedziała jurorka programu Polsatu, Ewa Kasprzyk.

Polsat szykuje 15. edycję „Tańca z Gwiazdami”. Na parkiecie zatańczy Viki Gabor?

W związku z promocją jesiennej edycji „Tańca z GwiazdamiEwa Kasprzyk udzieliła wywiadu dziennikarzom Super Expressu i opowiedziała o pracy jurorki na planie programu Polsatu. Aktorka zdradziła, jak poradziła sobie z porównaniami do Beaty Tyszkiewicz, która jest chyba najbardziej lubianą członkinią jury tanecznego show. - Po tej fali hejtu i krytyki, że nie jestem Beatą Tyszkiewicz, okazało się, że jednak daję radę i że się mogę tam sprawdzić. Potem ta fala ucichła… Czy bym była ja, czy ktokolwiek, to i tak wszyscy by mówili: „nie jest to pani Tyszkiewicz”. No bo nie jest - mówiła.

Ewa Kasprzyk szybko przypadła widzom do gustu i została okrzyknięta Białą Mambą. Fani „Tańca z Gwiazdami” byli też świadkami zabawnej kłótni aktorki z Iwoną Pavlović. Panie zaczęły sprzeczać się na wizji o sztuczne zęby. Nowa jurorka uważa, że wprowadziła do „Tańca z Gwiazdami” humor i odrobinę kontrowersji. - Troszeczkę elementu zaskoczenia i dość ciętej riposty. Tego się łatwo nauczyć. Ja nie lubię długich wypowiedzi, jak koledzy mają nieraz wywody, bo to jest program rozrywkowy i tu się trzeba skupić na tym, co jest zabawne w jakimś sensie i co jest śmieszne, może złośliwe trochę - stwierdziła w rozmowie z SE.pl.

Redakcja poleca

Niespodziewanie Ewa Kasprzyk postanowiła ujawnić, kogo widzowie „Tańca z Gwiazdami” mogą zobaczyć na parkiecie. Choć jurorka nie chciała zdradzać zbyt wiele, nagle zaskoczyła fanów, rzucając znanym nazwiskiem. - Znowu będą emocje. Słyszałam tylko, że ma być Viki Gabor, a kto jeszcze, to nie powiem. Zobaczymy! - powiedziała Ewa Kasprzyk. Podjęliśmy próby kontaktu z menadżerem Viki Gabor i zapytaliśmy, czy wokalistka rzeczywiście wystąpi na parkiecie Polsatu. Do momentu publikacji tekstu nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi.

Źródło: Radio ZET/Super Express

Nie przegap