Obserwuj w Google News

Ida Nowakowska w “Tańcu z Gwiazdami”? “Już mnie o to pytali!”

2 min. czytania
09.05.2024 17:27

Po odejściu, a właściwie to po wyrzuceniu z “Pytania na Śniadanie”, Ida Nowakowska jak i wiele innych byłych gwiazd TVP, musi znaleźć sobie inne miejsce w branży. Pojawiły się sugestie, że doświadczona w tańcu gwiazda, mogłaby się odnaleźć w “Tańcu z Gwiazdami”. Co na to sama Nowakowska?

Ida Nowakowska w “Tańcu z Gwiazdami”? “Już mnie o to pytali!”
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Ida Nowakowska - co robi po odejściu z TVP? 

Nową codzienność Idy Nowakowskiej poznawać możemy za pośrednictwem Instagrama. Wiemy, że prezenterka dokończyła nagrania do “The Voice Kids” zamykając tym swoją dotychczasową działalność na Woronicza. W tym czasie była prezenterka “Pytania na Śniadanie” zaangażowała się w kilka zagranicznych projektów i udostępniła też parę insta-reklam. 

Mimo wszystko fani prezenterki liczą na jej powrót na mały ekran. Czy jest na to szansa? Doświadczona w tańcu Nowakowska jak ulał pasowałaby przecież do “Tańca z Gwiazdami”. Zapytano więc ją, jak zapatruje się na ewentualną propozycję Polsatu. 

Redakcja poleca

Ida Nowakowska w “Tańcu z Gwiazdami”? 

Warto jednak zaznaczyć, że Nowakowska nie mogłaby pojawić się w programie w roli tytułowej gwiazdy. W końcu jest doświadczoną baletnicą i taniec trenuje od najmłodszych lat. Mogłaby jednak być jedną z trenerek, prowadzących, a nawet zasiąść w jury. W rozmowie z portalem Jastrząb Post gwiazda przyznała, że dostawała pytania o swoje ewentualne zainteresowanie formatem Polsatu.

- Już mnie o to pytali! Oczywiście, gdziekolwiek jest w nazwie taniec, to ja z wielką przyjemnością pójdę, bo to jest mój świat, który znam dokładnie i to są programy, które bardzo cenie, natomiast nie tylko tańcem Ida Nowakowska żyje i ma inne rzeczy, które robi w życiu - powiedziała była prowadząca “Pytania na Śniadanie”. 

Źródło: Radio ZET/Jastrząb Post

Nie przegap