Obserwuj w Google News

Ida Nowakowska odpowiada Monice Richardson. „Jest mi bardzo przykro”

2 min. czytania
29.04.2024 17:26

Monika Richardson dosadnie skomentowała, co sądzi m.in. o Idzie Nowakowskiej. Tancerka, a do niedawna także prezenterka TVP, postanowiła na to odpowiedzieć. Nie kryła emocji.

Ida Nowakowska odpowiada Monice Richardson. „Jest mi bardzo przykro”
fot. Adam Jankowski/REPORTER + Pawel Wodzynski/East News

Ida Nowakowska prowadziła „Pytanie na Śniadanie”, jednak gdy nastały zmiany w TVP, prezenterkę zwolniono. Mimo to można było ją zobaczyć w „The Voice Kids”. Monika Richardson nie gryzła się w język, mówiąc o Idzie Nowakowskiej. Tancerka postanowiła odpowiedzieć na komentarz wieloletniej prezenterki TVP. Wygląda na to, że te słowa ją zabolały.

Monika Richardson nie uważa Idy Nowakowskiej za prezenterkę

Monika Richardson rozmawiała z Pomponikiem na temat byłych prowadzących „Pytania na Śniadanie”. Wtedy przyznała, że nie jest fanką Małgorzaty Tomaszewskiej i Idy Nowakowskiej.

Redakcja poleca

– Dla mnie to był jakiś show, który one robiły. Nie były to prezenterki telewizji śniadaniowej w mojej subiektywnej ocenie – powiedziała dawna prezenterka TVP.

Richardson dosadnie określiła, że Nowakowska to „po prostu tancerka, która udaje prezenterkę telewizji śniadaniowej”. W tej samej rozmowie tłumaczyła, że taki program musi prowadzić ktoś dojrzały.

– Osoba trzydziestoparoletnia, nawet jeśli ma dzieci, uważana jest za mało wiarygodną w programie śniadaniowym, ponieważ wciąż jeszcze nie ma tego dystansu, który jest potrzebny do spojrzenia na wiele spraw w tym życiu – podkreśliła Monika Richardson.

Ida Nowakowska wyznaje, co czuje po słowach Moniki Richardson

Ida Nowakowska poczuła się dotknięta słowami koleżanki po fachu. W rozmowie z Wprost przyznała, że ciężko pracowała na swój sukces.

– Wszystko, co osiągnęłam, było zdobyte dużym wysiłkiem i bardzo, bardzo ciężką pracą. Nie rozumiem, jak można z taką pewnością siebie wypowiadać się negatywnie o innej osobie i próbować bez zmrużenia oka próbować zdyskredytować jej profesjonalizm – zastanawiała się tancerka.

Ida Nowakowska powiedziała, że nie złości się na Monikę Richardson. Nie kryła jednak tego, co czuje. – Nie gniewam się, tylko jest mi bardzo, bardzo przykro – powiedziała Nowakowska.

Nie przegap