Obserwuj w Google News

Cezary Pazura ma “złamany kręgosłup”. Żona aktora o szczegółach jego leczenia

1 min. czytania
22.06.2024 08:58

Cezary Pazura wyznał niedawno, że ma problemy z kręgosłupem. Jak poważna jest ta sprawa? Edyta Pazura zdradziła, jak przebiega leczenie aktora oraz czy będzie wymagał operacji.

Cezary Pazura z poważną miną
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Cezary Pazura ma problemy z kręgosłupem 

Kilka dni temu media obiegła wieść o tym, że Cezary Pazura ma problemy zdrowotne. Aktor w jednym z wywiadów wyznał, że dowiedział się niedawno, że ma złamanie na kręgosłupie, dlatego musi nosić specjalny pas stabilizujący. Uszkodzenie ma być spowodowane wieloletnią, intensywną pracą fizyczną na planach filmowych, często bez wsparcia kaskaderów i dublerów.

Zobacz także

Sprawa zabrzmiała dość poważnie, dlatego wielu fanów zmartwiło się o stan zdrowotny Cezarego Pazury. Głos zabrała managerka, a prywatnie żona aktora - Edyta Pazura. Wyjaśniła, co tak naprawdę dzieje się z jej mężem.

Redakcja poleca

Cezary Pazura będzie operowany? 

W rozmowie z Wirtualną Polską Edyta Pazura zdradziła, że gwiazdor “jest pod stałą opieką specjalistów, dba o siebie i normalnie pracuje”. Uszkodzenia kręgosłupa wielu kojarzy z operacją, na szczęście okazuje się, że w przypadku Cezarego Pazury nie będzie ona potrzebna. Żona aktora w rozmowie z Plejadą poinformowała, że problem leży w odcinku lędźwiowym, który nie jest operowalny.

- To jest pęknięcie, które odkryliśmy niedawno. (Cezary Pazura — przyp. red.) Musi teraz przejść rehabilitację. Wszystko jest w porządku, funkcjonuje normalnie - uspokaja Edyta Pazura w rozmowie z Plejadą.

Źródło: Radio ZET/Wirtualna Polka/Plejada

Nie przegap