Obserwuj w Google News

W domu znanego rapera doszło do strzelaniny. Jedna osoba została ranna

Joanna Chojnacka
1 min. czytania
19.04.2022 09:07
Zareaguj Reakcja

Na terenie posiadłości rapera o pseudonimie DaBaby doszło do strzelaniny. Jedna osoba została ranna. Policja wszczęła śledztwo w sprawie.

DaBaby
fot. Cover Images/East News

DaBaby to tak naprawdę Jonathan Lyndale Kirk, znany raper z Północnej Karoliny. Artysta zyskał popularność w 2019 roku, kiedy wydał debiutancki album "Baby on Baby". Krążek zadebiutował na siódmym miejscu Billboard 200, kolejny materiał rapera był już numerem jeden listy.

Strzelanina w domu rapera DaBaby. Jedna osoba została ranna

Jak podaje policja Troutman, na terenie domu rapera doszło do strzelaniny. Funkcjonariusze znaleźli na boisku piłkarskim przed domem twórcy ranną osobę.

Redakcja poleca

Ustalono, że w trakcie oddania strzałów, DaBaby był w domu. Tożsamość ofiary strzelaniny nie została ujawniona. Człowiek przebywa w szpitalu Charlotte, a jego obrażenia nie stanowią zagrożenia dla życia.

10 polskich gwiazd, które miały poważne problemy z prawem [GALERIA]

Strzelanina w domu znanego rapera. Policja prowadzi śledztwo

Portal wsoctv.com dotarł do informacji od dyspozytora, który w dniu strzelaniny odebrał połączenie dotyczące opisywanego zajścia. Człowiek miał zadzwonić pod 911 i powiedzieć, że "postrzelił kogoś w nogę".

Władze nie potwierdziły, kto wykonał telefon. Dyspozytor zaznaczył, że był to mężczyzna, który deklarował, iż ktoś próbował wejść na teren jego posiadłości.

Dave Faherty z Channel 9 ustalił, że postrzelona osoba nie była gościem rapera ani nawet mieszkańcem okolicy. Policja uważa, że człowiek ten wspiął się na ogrodzenie tylko po to, aby dostać się na posesję artysty.

RadioZET.pl/wsoctv.com