Obserwuj w Google News

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13: Adam Strycharczuk nowym jurorem. Zastąpi Pawła Królikowskiego

Piotr Krajewski
2 min. czytania
20.01.2020 11:52
Zareaguj Reakcja

Paweł Królikowski nie wystąpi w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Aktor ma poważne kłopoty ze zdrowiem i przebywa w szpitalu. Nowym jurorem „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” będzie Adam Strycharczuk, który wygrał 12. edycję programu.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 Adam Strycharczuk nowym jurorem zastąpi Pawła Królikowskiego
fot. mat. prasowe

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13: Adam Strycharczuk nowym jurorem

Adam Strycharczuk nowym jurorem „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. W 13. edycji programu nie wystąpi Paweł Królikowski, który przebywa w szpitalu w związku z poważnymi problemami zdrowotnymi.

 Paweł jest jurorem w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” od pierwszego odcinka. Zna ten program od przysłowiowej podszewki i jego rola w nim jest nie do przecenienia. Jednak teraz najważniejsze jest jego zdrowie. Może być pewien, że czekamy na niego w kolejnej edycji, jak tylko powróci do formy — mówi Nina Terentiew, dyrektor programowa stacji Polsat.

Adam Strycharczuk wygrał „Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12”. Popularny youtuber i twórca kanału „Na Pełnej” w wielkim finale wcielił się w postać legendarnej Violetty Villas i zaśpiewał jej przebój „Do Ciebie Mamo”. Występ zrobił ogromne wrażenie na jurorach i widzach.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13: data premiery nowej edycji i uczestnicy

Premiera „Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13” coraz bliżej. Nowa edycja programu pojawi się na antenie Polsatu już w marcu. Po raz kolejny uczestnicy będą mieli za zadanie jak najlepiej wcielić się w polską lub zagraniczną gwiazdę muzyki.

Kto wystąpi w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13”? Twórcy programu nie ogłosili jeszcze listy uczestników, ale Fakt poinformował, że w nowej edycji wystąpią najprawdopodobniej m.in. Marta Gałuszewska, Karol Dziuba i Filip Gurłacz.

 

RadioZET.pl/mat.prasowe,fakt.pl/PK