Obserwuj w Google News

Rafał Brzozowski wystąpił na Concert in the Dark. Wykonał akustyczną wersję "The Ride"

2 min. czytania
22.04.2021 17:04
Zareaguj Reakcja

Rafał Brzozowski wraz z innymi muzykami, którzy pojawią się na Konkursie Eurowizji 2021, wziął udział w specjalnym wydarzeniu. Muzyk wykonał akustyczną wersję "The Ride" podczas imprezy Concert in the Dark.

Rafał Brzozowski
fot. RICOLORS/East News

Rafał Brzozowski znany jako piosenkarz oraz prezenter telewizyjny będzie reprezentował Polskę na 65. Konkursie Piosenki Eurowizji, który rozpocznie się już 18 maja w Holandii. Muzyk wziął udział w okołoeurowizyjnej imprezie Concert in the Dark.

Rafał Brzozowski na Concert in the Dark

Artyści, którzy już wkrótce będą ze sobą rywalizować w Rotterdamie, spotkali się za pośrednictwem internetu na koncercie zorganizowanym przez portal Eurovoix. Podczas transmisji z wydarzenia, widzowie mogli usłyszeć liczne przeboje oraz nowe wersje utworów, które trafią na tegoroczny Konkurs Eurowizji.

Redakcja poleca

Wśród przeszło 20 wykonawców pojawił się także reprezentant Polski - Rafał Brzozowski. Impreza miała charakter wirtualny ze względu na panującą pandemię koronawirusa i trwała aż trzy godziny. Brzozowski przygotował dla widzów zupełnie inną wersję "The Ride" niż ta, którą znamy.

Rafał Brzozowski z akustyczną wersją "The Ride"

Reprezentant Polski postawił na klimat lat 80. i spokojną, wyważoną aranżację. Zaprezentował publiczności akustyczną wersję "The Ride" i popisał się grą na keyboardzie.

Oglądaj

Oprócz Brzozowskiego na koncercie mogliśmy zobaczyć także ponad 20 innych artystów. Co ciekawe, niektórzy z nich wykonali swoje piosenki eurowizyjne na żywo po raz pierwszy.

Concert in the Dark to nie ostatnie spotkanie artystów przed Eurowizją. Już 24 kwietnia odbędzie się PreParty ES z udziałem 29 reprezentantów konkursu. Również na tej imprezie zobaczymy i usłyszymy Rafała Brzozowskiego.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl/Eurowizja.org