Obserwuj w Google News

Michał Wiśniewski nagrał nową piosenkę. Śpiewa o rozstaniu z Dominiką Tajner?

Piotr Krajewski
1 min. czytania
08.05.2019 10:03
Zareaguj Reakcja

Michał Wiśniewski opublikował nowy singiel zatytułowany „Z nikim nie jest tak”. Internauci niemal natychmiast zaczęli spekulować, że piosenka nawiązuje do niedawnego rozstania artysty z żoną Dominiką Tajner. W teledysku możemy zobaczyć m.in. Wiśniewskiego ściągającego z palca obrączkę.

Michał Wiśniewski śpiewa o rozwodzie z Dominiką Tajner nowa piosenka o rozstaniu
fot. Youtube

Michał Wiśniewski śpiewa o rozstaniu z Dominiką Tajner?

Michał Wiśniewski zaprezentował nową piosenką „Z nikim nie jest”, która najprawdopodobniej jest jego komentarzem na ostatnie wydarzenia w życiu prywatnym. Zdaniem fanów lider Ich Troje, choć nigdzie tego nie potwierdził, śpiewa o rozwodzie z Dominiką Tajner. Przypomnijmy, że w marcu żona poinformowała, że jej mąż złożył papiery rozwodowe.

„Chciałbym przeprosić za tamte słowa”, „dzisiaj wiem, że prawdziwa miłość przydarza się raz”, „z nikim nie jest tak, tak jak z tobą” — śpiewa Michał Wiśniewski.

W oficjalnym teledysku możemy zobaczyć wokalistę spacerującego brzegiem morza. Internauci zwrócili także uwagę na moment, kiedy Wiśniewski sugestywnie ściąga z palca obrączkę i zostawiają na plaży.

Utwór „Z nikim nie jest tak” powstał we współpracy Benedyktem Rafalskim i Janem Bednarkiem, który jest odpowiedzialny za muzykę. To autor największych hitów zespołu T.Love i solowych kawałków Muńka Staszczyka.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku 

RadioZET.pl/PK