Obserwuj w Google News

Lady Gaga z poruszającym wyznaniem: "Myślałam, że już nigdy nie wystąpię"

2 min. czytania
19.07.2022 15:15
Zareaguj Reakcja

Lady Gaga z poruszającym wyznaniem tuż przed pierwszym koncertem na trasie. Artystka przyznała, że nie wierzyła, że jeszcze stanie na scenie.

Lady Gaga
fot. East News

Lady Gaga rozpoczęła wreszcie swoją trasę koncertową. Początkowo artystka miała promować ostatni album "Chromatica" już w 2020 roku, jednak pandemia koronawirusa oraz inne zobowiązania pokrzyżowały wokalistce plany.

Lady Gaga opublikowała przejmujące wyznanie

Koncerty gwiazdy skończą się 17 września w Miami. Do tego czasu Gaga zagra w Kanadzie, Ameryce i Europie. Ogromne artystyczne przedsięwzięcie skłoniło artystkę do refleksji. Przed pierwszym koncertem z długiej listy, który odbył się w Niemczech, wokalistka opublikowała bardzo osobiste posty w mediach społecznościowych.

Redakcja poleca

Gaga przyznała, że jeszcze nie tak dawno nie dawała sobie szans na ponowne występy na scenie. Wokalistka przez lata borykała się z wieloma problemami zdrowotnymi, atakami paniki, depresją oraz fibromialgią, która powoduje przewlekły ból mięśni i stawów.

Dokładna przyczyna schorzenia nie jest znana, jednak uważa się, że wiąże się ona z nieprawidłowym poziomem niektórych substancji chemicznych w mózgu oraz zmianami w sposobie, w jaki układ nerwowy przetwarza sygnały o bólu wysyłane przez ciało. Dolegliwości często towarzyszy także depresja.

Lady Gaga: "Myślałam, że już nigdy nie wystąpię"

Jak pisze Lady Gaga:

Był czas, kiedy myślałam, że już nigdy nie wejdę na scenę. Byłam tak smutna, że nie mogłam śnić o niczym innym poza moim bolesnym koszmarem.

Artystka podkreśliła również, że udało jej się pokonać przeciwności.

Przezwyciężyłam to dzięki miłości, wsparciu, zaufaniu, prawdzie, odwadze, talentowi i poświęceniu. Jestem bardzo za to wdzięczna.

RadioZET.pl/NME/doz.pl