Obserwuj w Google News

Krzysztof Krawczyk nie weźmie udziału w Hot 16 Challenge 2. Wiemy, dlaczego

Piotr Krajewski
2 min. czytania
14.05.2020 11:45
Zareaguj Reakcja

Krzysztof Krawczyk nie weźmie udziału w Hot 16 Challenge 2. Artysta poinformował fanów o swojej decyzji za pomocą mediów społecznościowych. Przyznał, że stan zdrowia nie pozwala mu zaangażować się w akcję. W związku z pandemią koronawirusa Krawczyk stara się obecnie nie wychodzić z domu.

Krzysztof Krawczyk nie weźmie udziału w Hot 16 Challenge 2 zdradził powody
fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/East News

Hot 16 Challenge 2 bije rekordy popularności w polskim internecie. W charytatywnej akcji, która wspiera polskie szpitale i lekarzy walczących z koronawirusem, wzięło już mnóstwo znanych artystów reprezentujących bardzo różne gatunki muzyczne.

Wśród nich nie zobaczymy jednak Krzysztofa Krawczyka. Legendarny wokalista poinformował fanów, że nie wystąpi w Hot 16 Challenge 2. Zdradził, dlaczego.

Majka Jeżowska wygrała Hot 16 Challenge 2. Jej rap przyćmił wszystkich [WIDEO]

Krzysztof Krawczyk nie weźmie udziału w Hot 16 Challenge 2. Przez stan zdrowia

Krzysztof Krawczyk nie weźmie udziału w Hot 16 Challenge 2. Artysta opublikował długą wiadomość na Facebooku, w którym potwierdził, że nie dołączy do wyzwania.

Jak wyznał w najnowszym wpisie, nie pozwala mu na to obecny stan zdrowia i sytuacja z koronawirusem. W zeszłym roku wokalista przeszedł operację biodra. W wywiadzie dla Faktu wyznał, że przez pandemię musiał przerwać rehabilitację.

Jeżeli tak Wam zależy Kochani na moim zdrowiu, to nie namawiajcie mnie do działań, które jest mi trudno podjąć, szczególnie w warunkach kwarantanny. Kwalifikuję się do stopnia wysokiego zagrożenia w obecnej walce z koronawirusem. Odizolowaliśmy się od świata zgodnie z zaleceniem lekarza — napisał i przyznał, że nie posiada w domu studia nagrań, gdzie mógłby profesjonalnie nagrać Hot 16 Challenge 2.

Krzysztof Krawczyk podziękował za troskę i miłe wiadomości. Poprosił też o coś fanów: „Nie miejcie do mnie żalu, że nie wziąłem udziału w akcji 16 wersetów, bo nie mam w domu warunków, a studio, w którym tylko nagrywam, mieści się w Poznaniu, czyli 280 km od mego domu. Nie złamię rygorów, jakie narzucił mi lekarz. Zresztą widzę, że znakomicie to przebiega bez mego udziału. Jak tylko powstaną warunki, dogram swoje”.

RadioZET.pl/fakt.pl/PK