Obserwuj w Google News

Jacek Kurski odniósł się do "Patoreakcji" Maty. Nazwał singiel "wulgarnymi wynurzeniami"

Joanna Chojnacka
2 min. czytania
01.04.2021 10:12
Zareaguj Reakcja

Mata udostępnił nowy singiel "Patoreakcja", w którym zaatakował Telewizję Polską oraz jej prezesa. Jacek Kurski odniósł się do utworu młodego rapera, który swoim mocnym przekazem podbija sieć. Nazwał twórczość 20-latka "wulgarnymi wynurzeniami".

Jacek Kurski
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Jacek Kurski twierdzi, że nowy singiel Maty to "wulgarne wynurzenia". Prezes Telewizji Polskiej poproszony o komentarz w sprawie mocnego tekstu 20-latka, oznajmił, że nie interesuje go twórczość młodego rapera. Podkreślił, że dokonania Michała Matczaka nie zasługują na jego czas. 

Jacek Kurski o "Patoreakcji" Maty. Prezes TVP skomentował głośny singiel

30 marca autor głośnej płyty "100 dni do matury" powrócił z nowym singlem "Patoreakcja". W zaledwie dwa dni utwór został odtworzony przez słuchaczy niemal 4 miliony razy, a klip ciągle utrzymuje się na pierwszym miejscu w karcie na czasie na YouTubie. W tekście 20-latek zaatakował Jacka Kurskiego i Telewizję Polską.

Redakcja poleca

Prezes TVP został poproszony przez redakcję "Faktu" o komentarz w tej sprawie. Jacek Kurski odniósł się do głośnego singla w formie smsowej.

"Odebrałem wczoraj żonę i nowo narodzone dziecko ze szpitala. Jest Wielki Tydzień. Mimo najlepszej woli nie znajduję w sobie potrzeby zainteresowania się jakimikolwiek wulgarnymi wynurzeniami. Zwyczajnie na to nie zasługuje" - napisał prezes TVP i dodał, że nie słyszał jeszcze utworu Maty.

Mata i "Patoreakcja". Młody raper atakuje TVP i Jacka Kurskiego

Mata w tekście do "Patoreakcji" nie zostawił na TVP suchej nitki. W ostrych słowach wyraził swoją niechęć do działalności mediów publicznych.

"A media PiSowskie chciałyby zająć się Matą-seniorem, to święty człowiek”, „J**** Telewizję Polską, Jacek Kurski – c*** ci w dziąsło” - rapuje 20-latek.

Oglądaj

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl/fakt.pl