Obserwuj w Google News

Halsey została mamą. Piosenkarka ujawniła płeć i imię dziecka [FOTO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
20.07.2021 10:15
Zareaguj Reakcja

Halsey urodziła. Amerykańska piosenkarka potwierdziła w mediach społecznościowych, że po raz pierwszy została mamą. Gwiazda opublikowała rodzinne zdjęcie. Znamy płeć i imię dziecka Halsey. 

Halsey
fot. Ian West/Press Association/East News

Halsey została mamą. 26-letnia piosenkarka, która podbiła listy przebojów hitami „Without Me”, „Closer” czy „Bad At Love”, urodziła swoje pierwsze dziecko.

W najnowszym wpisie w mediach społecznościowych Halsey ujawniła imię i płeć maluszka. Opublikowała także pierwsze rodzinne zdjęcie.

Zobacz także:  Agnieszka Włodarczyk urodziła. Aktorka pokazała zdjęcie i zdradziła imię dziecka [FOTO]

Halsey urodziła. Piosenkarka ujawniła płeć i imię dziecka

Halsey urodziła. 14 lipca słynna amerykańska piosenkarka i jej partner, Alev Aydin powitali na świecie synka. Chłopiec nazywa się Ender Ridley Aydin.

Do najnowszego wpisu na Instagramie Halsey dołączyła dwa czarno-białe zdjęcia z sali porodowej. Na jednym z nich widzimy świeżo upieczonych rodziców z bobasem.

Wdzięczność. Za najbardziej „niezwykłe” i euforyczne narodziny. Zasilona miłością – napisała.

Halsey poroniła w przeszłości

W 2015 roku Halsey doświadczyła poronienia. W wywiadzie w programie „The Doctors” zdradziła, że poroniła tuż przed jednym ze swoich koncertów.

Byłam w trasie koncertowej, kiedy odkryłam, że jestem w ciąży – wyznała.

Mimo poronienia piosenkarka nie zdecydowała się odwołać zaplanowanego koncertu, ponieważ bała się, że może to zaszkodzić jej karierze muzycznej.

Redakcja poleca